Retour à la recherche

SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 TEHCONF-IAŞI

Actif

SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 TEHCONF-IAŞI este o entitate înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Iași. În anul 2024, societatea a înregistrat o cifră de afaceri de 893.656 lei și un profit net de -73.191 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1957945 · Santé financière

Classement en 2025 : Iași n°6673CAEN 6820 n°3492

Informations générales

NomSOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 TEHCONF-IAŞI
CUI1957945
N° d'immatriculationC2005000052225
AdresseB-dul TUDOR VLADIMIRESCU, 60, Municipiul Iaşi, Iaşi
Code CAEN principal6820
Codes CAEN autorisés1421681168206832
Date d'immatriculation25/07/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forme juridiqueSC
Forme de propriétéPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NAZARIE TAVIadministrator
HRISTEA MIHAELAadministrator
ŞOVEA DANIELAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

695 k RON

vs 894 k RON

≈ 138 k €

Profit net (2025)

-31,4 k RON

vs -73,2 k RON

≈ -6,23 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,31 M RON

vs 1,33 M RON

≈ 259 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
694 622
≈ 138 k €
-31 373
≈ -6,23 k €
4
2024
893 656
≈ 180 k €
-73 191
≈ -14,7 k €
7
2023
933 835
≈ 189 k €
-28 348
≈ -5,73 k €
8
2022
894 470
≈ 181 k €
23 695
≈ 4,8 k €
9
2021
816 889
≈ 166 k €
50 234
≈ 10,2 k €
10
2020
844 789
≈ 175 k €
19 295
≈ 3,99 k €
11
2019
1 024 152
≈ 216 k €
31 438
≈ 6,63 k €
12
2018
899 106
≈ 193 k €
7 317
≈ 1,57 k €
14
2017
899 183
≈ 197 k €
15 327
≈ 3,36 k €
16
2016
878 946
≈ 196 k €
57 098
≈ 12,7 k €
16
2015
807 690
≈ 182 k €
19 115
≈ 4,3 k €
17
2014
739 174
≈ 166 k €
-68 449
≈ -15,4 k €
20
2013
773 882
≈ 175 k €
-271 954
≈ -61,5 k €
26
2012
823 047
≈ 185 k €
244 070
≈ 54,8 k €
32

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-4,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-2,4%

Ratio de liquidité générale

3,67

Rotation des actifs

0,48

Chiffre d'affaires / salarié

174 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-012025-07-17Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 TEHCONF-IAŞI după CUI?

Cauți CUI 1957945. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 TEHCONF-IAŞI: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 TEHCONF-IAŞI?

Datele de facturare sunt denumirea SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 TEHCONF-IAŞI, CUI 1957945, nr. Reg. Com. C2005000052225, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 TEHCONF-IAŞI în 2025?

SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 TEHCONF-IAŞI (CUI 1957945) a avut o marjă de profit net de -4,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).