Retour à la recherche

SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 - SCM IGIENA GR. 1 IAŞI

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 1956745 · Santé financière

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Iași n°1090CAEN 9621 n°5

Informations générales

NomSOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 - SCM IGIENA GR. 1 IAŞI
CUI1956745
N° d'immatriculationC2005000039220
AdresseIordachi Lozonschi, 10, Municipiul Iaşi, Iaşi
Code CAEN principal9621
Codes CAEN autorisés821096219622
Date d'immatriculation24/06/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forme juridiqueSC
Forme de propriétéPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DAMEAN NICOLETAadministrator
TIRON ANGELAadministrator
MIRON ELENAadministrator
MITROVICI OLGAadministrator
ARON IULIANAadministrator
DORIN MARIANAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,62 M RON

vs 6,15 M RON

≈ 1,51 M €

Profit net (2025)

-10,4 k RON

vs 147 k RON

≈ -2,06 k €

Capitaluri proprii (2025)

5,9 M RON

vs 5,91 M RON

≈ 1,17 M €

Angajați (2025)

120
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7 621 611
≈ 1,51 M €
-10 398
≈ -2,06 k €
120
2024
6 154 610
≈ 1,24 M €
146 578
≈ 29,5 k €
141
2023
5 250 456
≈ 1,06 M €
309 199
≈ 62,5 k €
145
2022
4 928 535
≈ 999 k €
143 999
≈ 29,2 k €
145
2021
4 477 542
≈ 910 k €
272 225
≈ 55,3 k €
146
2020
3 916 770
≈ 810 k €
-196 279
≈ -40,6 k €
154
2019
4 884 565
≈ 1,03 M €
226 124
≈ 47,7 k €
173
2018
4 523 676
≈ 972 k €
240 746
≈ 51,7 k €
176
2017
4 230 364
≈ 926 k €
189 681
≈ 41,5 k €
185
2016
4 092 414
≈ 911 k €
42 005
≈ 9,35 k €
191
2015
3 751 246
≈ 844 k €
16 127
≈ 3,63 k €
203
2014
3 360 178
≈ 756 k €
18 632
≈ 4,19 k €
212
2013
3 339 606
≈ 756 k €
18 747
≈ 4,24 k €
208
2012
3 167 814
≈ 711 k €
4 934
≈ 1,11 k €
220

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-0,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-0,2%

Ratio de liquidité générale

4,32

Rotation des actifs

1,09

Chiffre d'affaires / salarié

63,5 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 - SCM IGIENA GR. 1 IAŞI după CUI?

Cauți CUI 1956745. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 - SCM IGIENA GR. 1 IAŞI: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 - SCM IGIENA GR. 1 IAŞI?

Datele de facturare sunt denumirea SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 - SCM IGIENA GR. 1 IAŞI, CUI 1956745, nr. Reg. Com. C2005000039220, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 - SCM IGIENA GR. 1 IAŞI în 2025?

SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 - SCM IGIENA GR. 1 IAŞI (CUI 1956745) a avut o marjă de profit net de -0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).