Retour à la recherche

ETNIS SRL

ActifAssujetti à la TVA

ETNIS SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Iași. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 10.822.932 lei și un profit net de 501.375 lei cu 51 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1956141 · Santé financière

Classement en 2025 : Iași n°804CAEN 4322 n°233

Informations générales

NomETNIS SRL
CUI1956141
N° d'immatriculationJ1991001131224
AdresseCalea CHISINAULUI (FOSTA TUTORA), 100-98, Municipiul Iaşi, Iaşi
Code CAEN principal4322
Date d'immatriculation10/07/1991
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
IGNAT EDUARDadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

10,8 M RON

vs 9,89 M RON

≈ 2,15 M €

Profit net (2025)

501 k RON

vs 439 k RON

≈ 99,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,79 M RON

vs 2,72 M RON

≈ 553 k €

Angajați (2025)

51
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
10 822 932
≈ 2,15 M €
501 375
≈ 99,5 k €
51
2024
9 892 292
≈ 1,99 M €
438 689
≈ 88,2 k €
55
2023
8 750 250
≈ 1,77 M €
594 220
≈ 120 k €
56
2022
9 552 154
≈ 1,94 M €
726 528
≈ 147 k €
54
2021
7 441 889
≈ 1,51 M €
220 292
≈ 44,8 k €
59
2020
6 203 873
≈ 1,28 M €
212 701
≈ 44 k €
56
2019
7 790 825
≈ 1,64 M €
547 899
≈ 115 k €
70
2018
6 693 285
≈ 1,44 M €
395 486
≈ 85 k €
75
2017
7 376 839
≈ 1,61 M €
680 943
≈ 149 k €
82
2016
5 661 563
≈ 1,26 M €
478 243
≈ 106 k €
81
2015
9 878 643
≈ 2,22 M €
427 311
≈ 96,1 k €
77
2014
6 933 297
≈ 1,56 M €
122 729
≈ 27,6 k €
57
2013
5 580 520
≈ 1,26 M €
345 118
≈ 78,1 k €
72
2012
6 648 480
≈ 1,49 M €
403 946
≈ 90,7 k €
50

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

18%

Ratio de liquidité générale

2,07

Rotation des actifs

2,48

Chiffre d'affaires / salarié

212 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ETNIS SRL după CUI?

Cauți CUI 1956141. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ETNIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ETNIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ETNIS SRL, CUI 1956141, nr. Reg. Com. J1991001131224, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ETNIS SRL în 2025?

ETNIS SRL (CUI 1956141) a avut o marjă de profit net de 4,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).