Retour à la recherche

STANDARD CONT SRL

Suspendare activitate

STANDARD CONT SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiș. Compania are ca activitate principală CAEN 6920 și prezintă starea de suspendare activitate în registrele ONRC.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19285308 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°21963CAEN 6920 n°9243

Informations générales

NomSTANDARD CONT SRL
CUI19285308
N° d'immatriculationJ2006003882351
Adresse332D, Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş
Code CAEN principal7020
Date d'immatriculation04/12/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BÂGU SIMONA-ALINAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Suspendare activitate

Statut

Inactif depuis le 2026-03-24

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

116 k RON

vs 116 k RON

≈ 22,9 k €

Profit net (2025)

48,5 k RON

vs 43,8 k RON

≈ 9,62 k €

Capitaluri proprii (2025)

48,7 k RON

vs 44,1 k RON

≈ 9,67 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
115 570
≈ 22,9 k €
48 472
≈ 9,62 k €
1
2024
115 795
≈ 23,3 k €
43 810
≈ 8,81 k €
1
2023
170 740
≈ 34,5 k €
95 272
≈ 19,3 k €
1
2022
298 533
≈ 60,5 k €
152 804
≈ 31 k €
2
2021
297 610
≈ 60,5 k €
179 797
≈ 36,5 k €
2
2020
254 520
≈ 52,6 k €
149 358
≈ 30,9 k €
2
2019
203 018
≈ 42,8 k €
87 577
≈ 18,5 k €
2
2018
174 370
≈ 37,5 k €
50 710
≈ 10,9 k €
2
2017
213 177
≈ 46,7 k €
86 904
≈ 19 k €
3
2016
141 540
≈ 31,5 k €
60 120
≈ 13,4 k €
2
2015
2 500
≈ 562 €
-400
≈ -90 €
—
2014
0
≈ 0 €
-2 687
≈ -605 €
—
2013
0
≈ 0 €
-2 570
≈ -582 €
—
2012
0
≈ 0 €
-982
≈ -220 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

41,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,5%

Ratio de liquidité générale

9,17

Rotation des actifs

2,2

Chiffre d'affaires / salarié

116 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Vezi și

Entreprises avec des administrateurs communs

Întrebări frecvente

Cum verific firma STANDARD CONT SRL după CUI?

Cauți CUI 19285308. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STANDARD CONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STANDARD CONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STANDARD CONT SRL, CUI 19285308, nr. Reg. Com. J2006003882351, sediu Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STANDARD CONT SRL în 2025?

STANDARD CONT SRL (CUI 19285308) a avut o marjă de profit net de 41,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).