Retour à la recherche

VASILVET SRL

ActifAssujetti à la TVA

VASILVET SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Comuna Slătioara, Olt. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7500 și înregistrează o cifră de afaceri de 303.690 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19227064 · Santé financière

Classement en 2025 : Olt n°3549CAEN 7500 n°1867

Informations générales

NomVASILVET SRL
CUI19227064
N° d'immatriculationJ28/845/2006
AdresseComuna Slătioara, Olt
Code CAEN principal7500
Date d'immatriculation23/11/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TOADER VASILICAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

304 k RON

vs 293 k RON

≈ 60,3 k €

Profit net (2025)

141 k RON

vs 145 k RON

≈ 28,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

142 k RON

vs 145 k RON

≈ 28,1 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
303 690
≈ 60,3 k €
141 343
≈ 28,1 k €
2
2024
292 610
≈ 58,8 k €
144 560
≈ 29,1 k €
2
2023
428 603
≈ 86,6 k €
326 366
≈ 66 k €
2
2022
275 065
≈ 55,8 k €
140 165
≈ 28,4 k €
2
2021
343 384
≈ 69,8 k €
255 193
≈ 51,9 k €
2
2020
185 992
≈ 38,5 k €
121 120
≈ 25 k €
2
2019
150 995
≈ 31,8 k €
49 218
≈ 10,4 k €
2
2018
109 454
≈ 23,5 k €
22 689
≈ 4,88 k €
2
2017
141 850
≈ 31,1 k €
70 383
≈ 15,4 k €
1
2016
135 611
≈ 30,2 k €
14 170
≈ 3,16 k €
3
2015
130 067
≈ 29,3 k €
38 152
≈ 8,58 k €
2
2014
134 578
≈ 30,3 k €
86 166
≈ 19,4 k €
2
2013
69 384
≈ 15,7 k €
29 336
≈ 6,64 k €
2
2012
114 820
≈ 25,8 k €
76 154
≈ 17,1 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

46,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

0,26

Rotation des actifs

0,86

Chiffre d'affaires / salarié

152 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2018-01-12—
2008-09-012018-01-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VASILVET SRL după CUI?

Cauți CUI 19227064. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VASILVET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VASILVET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VASILVET SRL, CUI 19227064, nr. Reg. Com. J28/845/2006, sediu Comuna Slătioara, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VASILVET SRL în 2025?

VASILVET SRL (CUI 19227064) a avut o marjă de profit net de 46,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).