Retour à la recherche

MIHAI SI MIHAELA SRL

ActifAssujetti à la TVA

MIHAI SI MIHAELA SRL este o firmă înființată în anul 2006 cu sediul în Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 433.481 lei și un profit net de 46.439 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19223313 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°9128CAEN 8130 n°438

Informations générales

NomMIHAI SI MIHAELA SRL
CUI19223313
N° d'immatriculationJ2006003704354
AdressePRIMAVERII, 63, Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş
Code CAEN principal8130
Date d'immatriculation22/11/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
RUS ZAMFIRadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

589 k RON

vs 433 k RON

≈ 117 k €

Profit net (2025)

154 k RON

vs 46,4 k RON

≈ 30,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

-151 k RON

vs -306 k RON

≈ -30 k €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
589 462
≈ 117 k €
154 365
≈ 30,6 k €
—
2024
433 481
≈ 87,1 k €
46 439
≈ 9,34 k €
5
2023
519 544
≈ 105 k €
173 078
≈ 35 k €
5
2022
212 430
≈ 43,1 k €
-85 038
≈ -17,2 k €
5
2021
129 731
≈ 26,4 k €
-123 680
≈ -25,1 k €
5
2020
170 749
≈ 35,3 k €
-61 853
≈ -12,8 k €
4
2019
200 828
≈ 42,3 k €
-8 153
≈ -1,72 k €
4
2018
159 717
≈ 34,3 k €
-31 008
≈ -6,66 k €
4
2017
86 226
≈ 18,9 k €
-39 616
≈ -8,67 k €
4
2016
115 629
≈ 25,7 k €
2 398
≈ 534 €
3
2015
82 594
≈ 18,6 k €
-22 173
≈ -4,99 k €
3
2014
68 591
≈ 15,4 k €
-5 520
≈ -1,24 k €
3
2013
43 713
≈ 9,89 k €
-28 023
≈ -6,34 k €
5
2012
46 097
≈ 10,3 k €
-19 032
≈ -4,27 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

26,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,77

Rotation des actifs

0,86

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-11-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MIHAI SI MIHAELA SRL după CUI?

Cauți CUI 19223313. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MIHAI SI MIHAELA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MIHAI SI MIHAELA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MIHAI SI MIHAELA SRL, CUI 19223313, nr. Reg. Com. J2006003704354, sediu Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MIHAI SI MIHAELA SRL în 2025?

MIHAI SI MIHAELA SRL (CUI 19223313) a avut o marjă de profit net de 26,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).