Retour à la recherche

ANDRONESCU CONSULTANTA SI MANAGEMENT SRL

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 19187750 · Santé financière

Classement en 2024 : Ilfov n°15477CAEN 6920 n°2089

Informations générales

NomANDRONESCU CONSULTANTA SI MANAGEMENT SRL
CUI19187750
N° d'immatriculationJ23/2286/2006
AdresseStr. MARE, 52, Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov
Code CAEN principal6920
Date d'immatriculation10/11/2006
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

412 k RON

vs 295 k RON

≈ 82,8 k €

Profit net (2024)

66,6 k RON

vs -49,3 k RON

≈ 13,4 k €

Capitaluri proprii (2024)

233 k RON

vs 166 k RON

≈ 46,8 k €

Angajați (2024)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
411 771
≈ 82,8 k €
66 583
≈ 13,4 k €
2
2023
295 050
≈ 59,6 k €
-49 274
≈ -9,96 k €
3
2022
284 947
≈ 57,8 k €
53 154
≈ 10,8 k €
2
2020
226 050
≈ 46,7 k €
77 695
≈ 16,1 k €
2
2019
226 450
≈ 47,7 k €
83 173
≈ 17,5 k €
3
2018
150 100
≈ 32,3 k €
44 269
≈ 9,51 k €
3
2017
123 900
≈ 27,1 k €
13 075
≈ 2,86 k €
4
2016
99 261
≈ 22,1 k €
-22 896
≈ -5,1 k €
5
2015
166 707
≈ 37,5 k €
22 282
≈ 5,01 k €
5
2014
127 612
≈ 28,7 k €
41 776
≈ 9,4 k €
4
2013
73 075
≈ 16,5 k €
12 054
≈ 2,73 k €
4
2012
81 969
≈ 18,4 k €
-637
≈ -143 €
3
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

16,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

28,6%

Ratio de liquidité générale

0,29

Rotation des actifs

0,48

Chiffre d'affaires / salarié

206 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2024-11-01—
2006-11-142013-04-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANDRONESCU CONSULTANTA SI MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 19187750. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDRONESCU CONSULTANTA SI MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANDRONESCU CONSULTANTA SI MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANDRONESCU CONSULTANTA SI MANAGEMENT SRL, CUI 19187750, nr. Reg. Com. J23/2286/2006, sediu Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANDRONESCU CONSULTANTA SI MANAGEMENT SRL în 2024?

ANDRONESCU CONSULTANTA SI MANAGEMENT SRL (CUI 19187750) a avut o marjă de profit net de 16,2% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).