Retour à la recherche

AGROTRANSPORT CALARASI SA

ActifAssujetti à la TVA

AGROTRANSPORT CALARASI SA este o societate cu sediul în Municipiul Călăraşi înființată în anul 1991. Compania are ca activitate principală transporturile rutiere de mărfuri și a înregistrat o cifră de afaceri de 332.591 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1913051 · Santé financière

Classement en 2025 : Călărași n°2487CAEN 4941 n°19326

Informations générales

NomAGROTRANSPORT CALARASI SA
CUI1913051
N° d'immatriculationJ1991000068514
AdresseSos. CALARASI FETESTI KM. 6, Municipiul Călăraşi, Călăraşi
Code CAEN principal4941
Codes CAEN autorisés4520494152107120
Date d'immatriculation28/02/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.MIXTA-DE STAT SI PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ALECU GHEORGHEadministrator
OLTEANU MARILENAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

2,85 M RON

vs 113 k RON

≈ 566 k €

Profit net (2025)

370 k RON

vs -232 k RON

≈ 73,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,32 M RON

vs 2,95 M RON

≈ 660 k €

Angajați (2025)

0
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
2 850 234
≈ 566 k €
369 534
≈ 73,3 k €
0
2024
113 430
≈ 22,8 k €
-232 103
≈ -46,7 k €
0
2023
112 906
≈ 22,8 k €
-209 060
≈ -42,3 k €
0
2022
239 730
≈ 48,6 k €
-23 976
≈ -4,86 k €
0
2021
67 957
≈ 13,8 k €
-114 951
≈ -23,4 k €
0
2020
78 306
≈ 16,2 k €
-109 782
≈ -22,7 k €
1
2019
1 045 584
≈ 220 k €
707 291
≈ 149 k €
1
2018
205 417
≈ 44,1 k €
-143 678
≈ -30,9 k €
3
2017
714 991
≈ 157 k €
24 294
≈ 5,32 k €
6
2016
883 537
≈ 197 k €
35 137
≈ 7,82 k €
12
2015
1 057 533
≈ 238 k €
38 780
≈ 8,72 k €
15
2014
955 580
≈ 215 k €
14 772
≈ 3,32 k €
18
2013
1 386 387
≈ 314 k €
15 233
≈ 3,45 k €
22
2012
1 274 817
≈ 286 k €
23 417
≈ 5,26 k €
23

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

111,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

11,1%

Ratio de liquidité générale

14,79

Rotation des actifs

0,1

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AGROTRANSPORT CALARASI SA după CUI?

Cauți CUI 1913051. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AGROTRANSPORT CALARASI SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AGROTRANSPORT CALARASI SA?

Datele de facturare sunt denumirea AGROTRANSPORT CALARASI SA, CUI 1913051, nr. Reg. Com. J1991000068514, sediu Municipiul Călăraşi, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AGROTRANSPORT CALARASI SA în 2025?

AGROTRANSPORT CALARASI SA (CUI 1913051) a avut o marjă de profit net de 111,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).