Retour à la recherche

SIREMET SRL

ActifAssujetti à la TVA

SIREMET SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Şendreni, județul Galați. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1.782.890 lei și profitul net a fost de 672.552 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19065655 · Santé financière

Classement en 2025 : Galați n°1781CAEN 4221 n°294

Informations générales

NomSIREMET SRL
CUI19065655
N° d'immatriculationJ17/1574/2006
Adresse662, Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi
Code CAEN principal4221
Date d'immatriculation03/10/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STOICA VALENTINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,78 M RON

vs 1,22 M RON

≈ 354 k €

Profit net (2025)

673 k RON

vs 311 k RON

≈ 133 k €

Capitaluri proprii (2025)

673 k RON

vs 311 k RON

≈ 134 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 782 890
≈ 354 k €
672 552
≈ 133 k €
2
2024
1 222 076
≈ 246 k €
310 906
≈ 62,5 k €
3
2023
1 353 051
≈ 274 k €
371 250
≈ 75,1 k €
3
2022
978 203
≈ 198 k €
384 520
≈ 78 k €
2
2021
1 124 556
≈ 229 k €
554 115
≈ 113 k €
3
2020
34 300
≈ 7,09 k €
-64 348
≈ -13,3 k €
1
2019
253 957
≈ 53,5 k €
99 193
≈ 20,9 k €
1
2018
228 031
≈ 49 k €
150 692
≈ 32,4 k €
1
2017
175 952
≈ 38,5 k €
119 614
≈ 26,2 k €
1
2016
198 094
≈ 44,1 k €
147 100
≈ 32,8 k €
1
2015
246 010
≈ 55,3 k €
2 779
≈ 625 €
1
2014
263 655
≈ 59,3 k €
79 316
≈ 17,8 k €
1
2013
272 492
≈ 61,7 k €
-9 964
≈ -2,25 k €
2
2012
540 247
≈ 121 k €
-6 827
≈ -1,53 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

37,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

1,22

Rotation des actifs

0,86

Chiffre d'affaires / salarié

891 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-10-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIREMET SRL după CUI?

Cauți CUI 19065655. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIREMET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIREMET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SIREMET SRL, CUI 19065655, nr. Reg. Com. J17/1574/2006, sediu Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIREMET SRL în 2025?

SIREMET SRL (CUI 19065655) a avut o marjă de profit net de 37,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).