Retour à la recherche

A & M AMBIENT SRL

ActifAssujetti à la TVA

A & M AMBIENT SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este cuprinsă în codul CAEN 6810 pentru cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19059157 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°6408CAEN 6810 n°276

Informations générales

NomA & M AMBIENT SRL
CUI19059157
N° d'immatriculationJ2006003049356
AdresseARISTIDE DEMETRIADE, 1/6, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation29/09/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
POPOVICI DIMITRIEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

2,39 M RON

vs 482 k RON

≈ 474 k €

Profit net (2025)

228 k RON

vs 193 k RON

≈ 45,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

591 k RON

vs 612 k RON

≈ 117 k €

Angajați (2025)

1
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
2 388 301
≈ 474 k €
228 335
≈ 45,3 k €
1
2024
481 974
≈ 96,9 k €
193 314
≈ 38,9 k €
1
2023
1 269 705
≈ 257 k €
855 277
≈ 173 k €
1
2022
1 492 244
≈ 303 k €
8 691
≈ 1,76 k €
1
2021
4 418 582
≈ 898 k €
1 648 403
≈ 335 k €
3
2020
117 267
≈ 24,2 k €
-201 892
≈ -41,7 k €
2
2019
2 804 677
≈ 591 k €
616 729
≈ 130 k €
4
2018
14 704 434
≈ 3,16 M €
1 045 509
≈ 225 k €
4
2017
1 374 631
≈ 301 k €
-362 627
≈ -79,4 k €
3
2016
138 474
≈ 30,8 k €
-249 405
≈ -55,5 k €
3
2015
2 969 186
≈ 668 k €
-150 785
≈ -33,9 k €
4
2014
4 092 109
≈ 921 k €
729 119
≈ 164 k €
4
2013
5 373 863
≈ 1,22 M €
474 583
≈ 107 k €
4
2012
5 062 977
≈ 1,14 M €
210 046
≈ 47,1 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

21,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

38,6%

Ratio de liquidité générale

0,66

Rotation des actifs

0,21

Chiffre d'affaires / salarié

1,04 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-10-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma A & M AMBIENT SRL după CUI?

Cauți CUI 19059157. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru A & M AMBIENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru A & M AMBIENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea A & M AMBIENT SRL, CUI 19059157, nr. Reg. Com. J2006003049356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are A & M AMBIENT SRL în 2025?

A & M AMBIENT SRL (CUI 19059157) a avut o marjă de profit net de 21,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).