Retour à la recherche

PAN MAR INVEST SRL

ActifAssujetti à la TVA

PAN MAR INVEST SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Sat Borcea, Comuna Borcea, Călărași. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 320.032 lei și un profit net de 47.528 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19029652 · Santé financière

Classement en 2025 : Călărași n°2923CAEN 4711 n°18225

Informations générales

NomPAN MAR INVEST SRL
CUI19029652
N° d'immatriculationJ51/557/2006
AdresseCom. Borcea, Sat Borcea, Comuna Borcea, Călăraşi
Code CAEN principal4711
Codes CAEN autorisés236156106820
Date d'immatriculation19/09/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PANAIT MARIN MARIUSadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

257 k RON

vs 320 k RON

≈ 51,1 k €

Profit net (2025)

73,5 k RON

vs 47,5 k RON

≈ 14,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

445 k RON

vs 371 k RON

≈ 88,3 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
257 402
≈ 51,1 k €
73 541
≈ 14,6 k €
1
2024
320 032
≈ 64,3 k €
47 528
≈ 9,55 k €
1
2023
270 446
≈ 54,7 k €
69 249
≈ 14 k €
1
2022
205 955
≈ 41,8 k €
136 377
≈ 27,7 k €
1
2021
161 239
≈ 32,8 k €
34 341
≈ 6,98 k €
2
2020
122 052
≈ 25,2 k €
107 844
≈ 22,3 k €
—
2019
107 905
≈ 22,7 k €
102 771
≈ 21,7 k €
—
2018
79 386
≈ 17,1 k €
44 345
≈ 9,53 k €
1
2017
81 979
≈ 17,9 k €
78 014
≈ 17,1 k €
—
2016
32 089
≈ 7,15 k €
15 835
≈ 3,53 k €
—
2015
—
-5 871
≈ -1,32 k €
—
2014
0
≈ 0 €
-6 347
≈ -1,43 k €
—
2013
0
≈ 0 €
-6 347
≈ -1,44 k €
—
2012
0
≈ 0 €
-7 956
≈ -1,79 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

28,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

16,5%

Ratio de liquidité générale

1,01

Rotation des actifs

0,41

Chiffre d'affaires / salarié

257 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-07-14—
2006-10-012012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PAN MAR INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 19029652. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PAN MAR INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PAN MAR INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PAN MAR INVEST SRL, CUI 19029652, nr. Reg. Com. J51/557/2006, sediu Sat Borcea, Comuna Borcea, Călăraşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PAN MAR INVEST SRL în 2025?

PAN MAR INVEST SRL (CUI 19029652) a avut o marjă de profit net de 28,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).