Retour à la recherche

VNV BUILDING SRL

ActifAssujetti à la TVA

VNV BUILDING SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este intermedierea în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19024361 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Timiș n°3578CAEN 4613 n°197

Informations générales

NomVNV BUILDING SRL
CUI19024361
N° d'immatriculationJ2006002884352
AdresseELECTRONICII, 4, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4613
Codes CAEN autorisés4613468346847020
Date d'immatriculation18/09/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BĂDIN VICTORadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,31 M RON

vs 4,63 M RON

≈ 459 k €

Profit net (2025)

225 k RON

vs 434 k RON

≈ 44,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,47 M RON

vs 2,24 M RON

≈ 490 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 310 386
≈ 459 k €
225 498
≈ 44,8 k €
1
2024
4 633 847
≈ 932 k €
434 191
≈ 87,3 k €
1
2023
3 639 747
≈ 736 k €
100 313
≈ 20,3 k €
1
2022
3 191 621
≈ 647 k €
299 132
≈ 60,7 k €
1
2021
5 103 032
≈ 1,04 M €
986 991
≈ 201 k €
1
2020
7 033 556
≈ 1,45 M €
1 810 825
≈ 374 k €
1
2019
2 430 037
≈ 512 k €
941 346
≈ 198 k €
1
2018
904 811
≈ 194 k €
365 431
≈ 78,5 k €
—
2017
122 042
≈ 26,7 k €
107 997
≈ 23,6 k €
—
2016
72 490
≈ 16,1 k €
67 576
≈ 15 k €
—
2015
131 748
≈ 29,6 k €
121 479
≈ 27,3 k €
—
2014
21 446
≈ 4,83 k €
17 681
≈ 3,98 k €
—
2013
63 874
≈ 14,5 k €
57 899
≈ 13,1 k €
0
2012
0
≈ 0 €
-1 127
≈ -253 €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

9,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

9,1%

Ratio de liquidité générale

2,73

Rotation des actifs

0,59

Chiffre d'affaires / salarié

2,31 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-07-25—
2006-09-212012-07-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VNV BUILDING SRL după CUI?

Cauți CUI 19024361. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VNV BUILDING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VNV BUILDING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VNV BUILDING SRL, CUI 19024361, nr. Reg. Com. J2006002884352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VNV BUILDING SRL în 2025?

VNV BUILDING SRL (CUI 19024361) a avut o marjă de profit net de 9,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).