Retour à la recherche

GMC CAPITAL SRL

ActifAssujetti à la TVA

GMC CAPITAL SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Municipiul Târgu Mureș. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 139.773 lei și profitul net a fost de 34.803 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19023293 · Santé financière

Classement en 2025 : Mureș n°10893CAEN 7022 n°5451

Informations générales

NomGMC CAPITAL SRL
CUI19023293
N° d'immatriculationJ26/1445/2006
AdressePĂŞUNII, 6, Municipiul Târgu Mureş, Mureş
Code CAEN principal7022
Date d'immatriculation15/09/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

140 k RON

vs 67,2 k RON

≈ 27,7 k €

Profit net (2025)

34,8 k RON

vs 28,8 k RON

≈ 6,91 k €

Capitaluri proprii (2025)

5,05 k RON

vs -29,8 k RON

≈ 1 k €

Angajați (2025)

0

2025

140 k RON

+108%față de 2024Profit net34,8 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201273,4 k RONProfit net: -33,1 k RON
20131,42 M RONProfit net: 999 k RON
20149,69 k RONProfit net: -34,9 k RON
20158,83 k RONProfit net: -7,22 k RON
201622 k RONProfit net: 307 RON
201759,4 k RONProfit net: 23,7 k RON
2018147 k RONProfit net: 30 k RON
201919,5 k RONProfit net: -41,6 k RON
202055,9 k RONProfit net: 36,8 k RON
20210 RONProfit net: -33,7 k RON
202229,7 k RONProfit net: 14,8 k RON
20230 RONProfit net: -87,4 k RON
202467,2 k RONProfit net: 28,8 k RON
2025140 k RONProfit net: 34,8 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
139 773
≈ 27,7 k €
34 803
≈ 6,91 k €
0
2024
67 165
≈ 13,5 k €
28 775
≈ 5,78 k €
0
2023
0
≈ 0 €
-87 393
≈ -17,7 k €
0
2022
29 692
≈ 6,02 k €
14 847
≈ 3,01 k €
1
2021
0
≈ 0 €
-33 705
≈ -6,85 k €
1
2020
55 927
≈ 11,6 k €
36 776
≈ 7,6 k €
1
2019
19 477
≈ 4,1 k €
-41 566
≈ -8,76 k €
1
2018
147 470
≈ 31,7 k €
30 042
≈ 6,46 k €
1
2017
59 416
≈ 13 k €
23 679
≈ 5,18 k €
1
2016
21 979
≈ 4,89 k €
307
≈ 68,4 €
1
2015
8 832
≈ 1,99 k €
-7 220
≈ -1,62 k €
—
2014
9 686
≈ 2,18 k €
-34 936
≈ -7,86 k €
—
2013
1 422 377
≈ 322 k €
999 387
≈ 226 k €
—
2012
73 358
≈ 16,5 k €
-33 056
≈ -7,42 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

24,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

689,7%

Ratio de liquidité générale

1,01

Rotation des actifs

0,23

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GMC CAPITAL SRL după CUI?

Cauți CUI 19023293. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GMC CAPITAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GMC CAPITAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GMC CAPITAL SRL, CUI 19023293, nr. Reg. Com. J26/1445/2006, sediu Municipiul Târgu Mureş, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GMC CAPITAL SRL în 2025?

GMC CAPITAL SRL (CUI 19023293) a avut o marjă de profit net de 24,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).