Retour à la recherche

A & A VINCOMAR SRL

Actif

A & A VINCOMAR SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în sat Popești, comuna Popești, județul Vrancea. Activitatea principală este distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice conform codului CAEN 1101.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 19014732 · Santé financière

Classement en 2025 : Vrancea n°3527CAEN 1101 n°35

Informations générales

NomA & A VINCOMAR SRL
CUI19014732
N° d'immatriculationJ39/678/2006
AdresseSat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea
Code CAEN principal1102
Date d'immatriculation13/09/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CIOCARU VALERICAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

270 k RON

vs 278 k RON

≈ 53,5 k €

Profit net (2025)

114 k RON

vs 154 k RON

≈ 22,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

216 k RON

vs 211 k RON

≈ 42,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
269 635
≈ 53,5 k €
114 076
≈ 22,6 k €
1
2024
277 655
≈ 55,8 k €
154 038
≈ 31 k €
1
2023
263 774
≈ 53,3 k €
147 522
≈ 29,8 k €
1
2022
173 303
≈ 35,1 k €
73 448
≈ 14,9 k €
1
2021
272 686
≈ 55,4 k €
145 610
≈ 29,6 k €
1
2020
236 300
≈ 48,9 k €
114 997
≈ 23,8 k €
—
2019
292 987
≈ 61,7 k €
129 266
≈ 27,2 k €
1
2018
260 084
≈ 55,9 k €
116 758
≈ 25,1 k €
1
2017
216 818
≈ 47,5 k €
78 161
≈ 17,1 k €
—
2016
214 300
≈ 47,7 k €
80 102
≈ 17,8 k €
1
2015
177 275
≈ 39,9 k €
45 593
≈ 10,3 k €
1
2014
93 241
≈ 21 k €
3 661
≈ 824 €
1
2013
88 857
≈ 20,1 k €
-7 497
≈ -1,7 k €
1
2012
96 320
≈ 21,6 k €
-13 830
≈ -3,1 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

42,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

52,7%

Ratio de liquidité générale

4,81

Rotation des actifs

1,01

Chiffre d'affaires / salarié

270 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2010-01-012014-04-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma A & A VINCOMAR SRL după CUI?

Cauți CUI 19014732. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru A & A VINCOMAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru A & A VINCOMAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea A & A VINCOMAR SRL, CUI 19014732, nr. Reg. Com. J39/678/2006, sediu Sat Popeşti, Comuna Popeşti, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are A & A VINCOMAR SRL în 2025?

A & A VINCOMAR SRL (CUI 19014732) a avut o marjă de profit net de 42,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).