Retour à la recherche

LAVI FLOR IMPEX SRL

ActifAssujetti à la TVA

LAVI FLOR IMPEX SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Marca, comuna Marca, județul Sălaj. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 5520 pentru facilități de cazare pentru vacanțe și perioade scurte de durată.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18871872 · Santé financière

Classement en 2025 : Sălaj n°3888CAEN 5520 n°2177

Informations générales

NomLAVI FLOR IMPEX SRL
CUI18871872
N° d'immatriculationJ31/507/2006
AdressePRINCIPALĂ, 202, Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation20/07/2006
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

170 k RON

vs 411 k RON

≈ 33,7 k €

Profit net (2025)

1,98 k RON

vs 51,2 k RON

≈ 393 €

Capitaluri proprii (2025)

410 k RON

vs 382 k RON

≈ 81,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
169 933
≈ 33,7 k €
1 981
≈ 393 €
1
2024
411 350
≈ 82,7 k €
51 159
≈ 10,3 k €
2
2023
256 014
≈ 51,8 k €
34 058
≈ 6,89 k €
2
2022
163 283
≈ 33,1 k €
49 339
≈ 10 k €
2
2021
616 071
≈ 125 k €
38 957
≈ 7,92 k €
3
2020
678 886
≈ 140 k €
34 321
≈ 7,1 k €
4
2019
1 334 714
≈ 281 k €
189 567
≈ 39,9 k €
5
2018
2 341 708
≈ 503 k €
418 752
≈ 90 k €
7
2017
1 616 661
≈ 354 k €
50 046
≈ 11 k €
4
2016
1 402 308
≈ 312 k €
32 081
≈ 7,14 k €
2
2015
1 158 128
≈ 261 k €
80 900
≈ 18,2 k €
1
2014
706 213
≈ 159 k €
23 488
≈ 5,28 k €
1
2013
550 714
≈ 125 k €
7 905
≈ 1,79 k €
2
2012
559 528
≈ 126 k €
7 133
≈ 1,6 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,5%

Ratio de liquidité générale

0,76

Rotation des actifs

0,1

Chiffre d'affaires / salarié

170 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-08-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LAVI FLOR IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 18871872. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LAVI FLOR IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LAVI FLOR IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LAVI FLOR IMPEX SRL, CUI 18871872, nr. Reg. Com. J31/507/2006, sediu Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LAVI FLOR IMPEX SRL în 2025?

LAVI FLOR IMPEX SRL (CUI 18871872) a avut o marjă de profit net de 1,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).