Retour à la recherche

VESTEL COMUNICATION SRL

ActifAssujetti à la TVA

VESTEL COMUNICATION SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Sat Gâlgău Almașului, Comuna Bălan, Sălaj. Activitatea principală este comerțul cu ridicata nespecializat, înregistrând o cifră de afaceri de 630.141 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18831789 · Santé financière

Classement en 2025 : Sălaj n°1914CAEN 4690 n°3286

Informations générales

NomVESTEL COMUNICATION SRL
CUI18831789
N° d'immatriculationJ2006000472319
AdresseGÎLGĂU ALMAŞULUI, 236, Sat Gâlgău Almaşului, Comuna Bălan, Sălaj
Code CAEN principal6190
Date d'immatriculation06/07/2006
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Jibou
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MOŞ IOANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

630 k RON

vs 702 k RON

≈ 125 k €

Profit net (2025)

111 k RON

vs 144 k RON

≈ 22,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

112 k RON

vs 224 k RON

≈ 22,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
630 141
≈ 125 k €
111 471
≈ 22,1 k €
1
2024
701 998
≈ 141 k €
144 042
≈ 29 k €
1
2023
923 479
≈ 187 k €
326 131
≈ 65,9 k €
1
2022
341 300
≈ 69,2 k €
52 435
≈ 10,6 k €
1
2021
84 058
≈ 17,1 k €
9 042
≈ 1,84 k €
1
2020
13 408
≈ 2,77 k €
929
≈ 192 €
1
2019
269 931
≈ 56,9 k €
110 753
≈ 23,3 k €
1
2018
49 713
≈ 10,7 k €
34 266
≈ 7,36 k €
—
2017
34 242
≈ 7,5 k €
9 314
≈ 2,04 k €
—
2016
47 000
≈ 10,5 k €
175
≈ 39 €
0
2015
82 120
≈ 18,5 k €
23 896
≈ 5,38 k €
—
2014
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2013
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

17,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

1,21

Rotation des actifs

1,21

Chiffre d'affaires / salarié

630 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2022-06-20—
2011-04-012012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2006-07-072011-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VESTEL COMUNICATION SRL după CUI?

Cauți CUI 18831789. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VESTEL COMUNICATION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VESTEL COMUNICATION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VESTEL COMUNICATION SRL, CUI 18831789, nr. Reg. Com. J2006000472319, sediu Sat Gâlgău Almaşului, Comuna Bălan, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VESTEL COMUNICATION SRL în 2025?

VESTEL COMUNICATION SRL (CUI 18831789) a avut o marjă de profit net de 17,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).