Retour à la recherche

PHABEDA SRL

ActifAssujetti à la TVA

PHABEDA SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.275.808 lei și un profit net de 1.980.614 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18816410 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°5768CAEN 6290 n°151

Informations générales

NomPHABEDA SRL
CUI18816410
N° d'immatriculationJ2006002136352
AdresseConstructorilor, 40A, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6220
Codes CAEN autorisés4650582158296039622068209510
Date d'immatriculation30/06/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MATEŞ FLORIN IONadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,21 M RON

vs 2,28 M RON

≈ 241 k €

Profit net (2025)

650 k RON

vs 1,98 M RON

≈ 129 k €

Capitaluri proprii (2025)

665 k RON

vs 1,99 M RON

≈ 132 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 213 113
≈ 241 k €
650 471
≈ 129 k €
1
2024
2 275 808
≈ 457 k €
1 980 614
≈ 398 k €
2
2023
2 001 151
≈ 405 k €
1 706 725
≈ 345 k €
2
2022
1 332 584
≈ 270 k €
962 747
≈ 195 k €
1
2021
1 230 685
≈ 250 k €
723 648
≈ 147 k €
2
2020
871 998
≈ 180 k €
599 260
≈ 124 k €
2
2019
829 073
≈ 175 k €
511 823
≈ 108 k €
3
2018
680 436
≈ 146 k €
407 236
≈ 87,5 k €
3
2017
533 124
≈ 117 k €
372 970
≈ 81,6 k €
3
2016
369 861
≈ 82,4 k €
180 064
≈ 40,1 k €
2
2015
219 084
≈ 49,3 k €
31 659
≈ 7,12 k €
3
2014
233 429
≈ 52,5 k €
6 459
≈ 1,45 k €
2
2013
277 668
≈ 62,8 k €
133 339
≈ 30,2 k €
2
2012
235 366
≈ 52,8 k €
89 490
≈ 20,1 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

53,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

97,8%

Ratio de liquidité générale

1,16

Rotation des actifs

0,91

Chiffre d'affaires / salarié

1,21 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PHABEDA SRL după CUI?

Cauți CUI 18816410. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PHABEDA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PHABEDA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PHABEDA SRL, CUI 18816410, nr. Reg. Com. J2006002136352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PHABEDA SRL în 2025?

PHABEDA SRL (CUI 18816410) a avut o marjă de profit net de 53,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).