M.C. CONSEQUENT SRL
M.C. CONSEQUENT SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 249.950 lei și un profit net de 167.393 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 18794800 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°15959CAEN 7112 n°7899
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
250 k RON
≈ 49,6 k €
Profit net (2025)
167 k RON
≈ 33,2 k €
Capitaluri proprii (2025)
185 k RON
≈ 36,7 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 249 950 ≈ 49,6 k € | 167 393 ≈ 33,2 k € | 1 |
| 2024 | 210 652 ≈ 42,3 k € | 121 996 ≈ 24,5 k € | 1 |
| 2023 | 196 241 ≈ 39,7 k € | 110 590 ≈ 22,4 k € | 1 |
| 2022 | 180 434 ≈ 36,6 k € | 109 594 ≈ 22,2 k € | 1 |
| 2021 | 157 913 ≈ 32,1 k € | 98 671 ≈ 20,1 k € | 1 |
| 2020 | 149 009 ≈ 30,8 k € | 95 929 ≈ 19,8 k € | 1 |
| 2019 | 130 888 ≈ 27,6 k € | 104 387 ≈ 22 k € | 1 |
| 2018 | 129 954 ≈ 27,9 k € | 66 197 ≈ 14,2 k € | 1 |
| 2017 | 128 568 ≈ 28,1 k € | 69 590 ≈ 15,2 k € | 1 |
| 2016 | 130 416 ≈ 29 k € | 68 904 ≈ 15,3 k € | 1 |
| 2015 | 125 598 ≈ 28,3 k € | 59 860 ≈ 13,5 k € | 1 |
| 2014 | 126 688 ≈ 28,5 k € | 64 058 ≈ 14,4 k € | 1 |
| 2013 | 128 392 ≈ 29,1 k € | 67 453 ≈ 15,3 k € | 1 |
| 2012 | 129 798 ≈ 29,1 k € | 69 278 ≈ 15,5 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
67%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
90,6%
Ratio de liquidité générale
30,03
Rotation des actifs
1,31
Chiffre d'affaires / salarié
250 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
- EUROAGRICOOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- COOPERATIVA AGRICOLA REGIUNEA VEST(Timiş)
- IL TIGLIO COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- MĂGURA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ(Sălaj)
- AGRICOM ARMENOPOLIS COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Cluj)
- ABRUDAN EUGEN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ABRUDAN NICOLAE-VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ALEXANDRU D. RADU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- STEBATIM S.R.L.
Administrateur commun : CRISAN NICOLAE MARIAN
- TRUPA VERSUS S.R.L.
Administrateur commun : CRISAN NICOLAE MARIAN
Întrebări frecvente
Cum verific firma M.C. CONSEQUENT SRL după CUI?
Cauți CUI 18794800. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M.C. CONSEQUENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru M.C. CONSEQUENT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea M.C. CONSEQUENT SRL, CUI 18794800, nr. Reg. Com. J2006002035350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are M.C. CONSEQUENT SRL în 2025?
M.C. CONSEQUENT SRL (CUI 18794800) a avut o marjă de profit net de 67% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).