Retour à la recherche

ALBATROS ALIMENT SRL

ActifAssujetti à la TVA

ALBATROS ALIMENT SRL este o firmă înființată în anul 2006 cu sediul în satul Chinteni, județul Cluj. Compania a înregistrat o cifră de afaceri de 5.754.833 lei și un profit net de 342.924 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18749493 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°2250CAEN 4711 n°1462

Informations générales

NomALBATROS ALIMENT SRL
CUI18749493
N° d'immatriculationJ12/1967/2006
AdresseUnirii, 207, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation08/06/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,75 M RON

vs 5,35 M RON

≈ 1,14 M €

Profit net (2025)

343 k RON

vs 336 k RON

≈ 68,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

343 k RON

vs 750 k RON

≈ 68,1 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 754 833
≈ 1,14 M €
342 924
≈ 68,1 k €
5
2024
5 345 357
≈ 1,07 M €
336 412
≈ 67,6 k €
5
2023
5 252 536
≈ 1,06 M €
412 918
≈ 83,5 k €
6
2022
5 663 627
≈ 1,15 M €
374 764
≈ 76 k €
7
2021
4 447 378
≈ 904 k €
382 341
≈ 77,7 k €
6
2020
3 283 836
≈ 679 k €
111 578
≈ 23,1 k €
6
2019
2 927 831
≈ 617 k €
117 837
≈ 24,8 k €
7
2018
2 460 625
≈ 529 k €
-25 235
≈ -5,42 k €
—
2017
2 006 831
≈ 439 k €
103 864
≈ 22,7 k €
4
2016
1 599 835
≈ 356 k €
67 260
≈ 15 k €
—
2015
1 317 469
≈ 296 k €
43 872
≈ 9,87 k €
—
2014
1 197 240
≈ 269 k €
9 341
≈ 2,1 k €
6
2013
1 284 373
≈ 291 k €
-11 799
≈ -2,67 k €
—
2012
1 272 447
≈ 286 k €
6 547
≈ 1,47 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,21

Rotation des actifs

3,98

Chiffre d'affaires / salarié

1,15 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-06-15—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ALBATROS ALIMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 18749493. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ALBATROS ALIMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ALBATROS ALIMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ALBATROS ALIMENT SRL, CUI 18749493, nr. Reg. Com. J12/1967/2006, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ALBATROS ALIMENT SRL în 2025?

ALBATROS ALIMENT SRL (CUI 18749493) a avut o marjă de profit net de 6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).