Retour à la recherche

PETBUILD SRL

Actif

PETBUILD SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în sat Ernei, județul Mureș. Activitatea principală este fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18721379 · Santé financière

Classement en 2025 : Mureș n°4299CAEN 3250 n°372

Informations générales

NomPETBUILD SRL
CUI18721379
N° d'immatriculationJ26/905/2006
Adresse236, Sat Ernei, Comuna Ernei, Mureş
Code CAEN principal3250
Codes CAEN autorisés32504120
Date d'immatriculation31/05/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
LACZKO PETERadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

741 k RON

vs 681 k RON

≈ 147 k €

Profit net (2025)

159 k RON

vs 214 k RON

≈ 31,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

159 k RON

vs 216 k RON

≈ 31,6 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
741 225
≈ 147 k €
158 852
≈ 31,5 k €
5
2024
680 726
≈ 137 k €
214 118
≈ 43 k €
5
2023
630 209
≈ 127 k €
229 216
≈ 46,3 k €
5
2022
777 966
≈ 158 k €
289 827
≈ 58,8 k €
5
2021
609 689
≈ 124 k €
202 065
≈ 41,1 k €
5
2020
433 768
≈ 89,7 k €
94 954
≈ 19,6 k €
5
2019
419 661
≈ 88,4 k €
139 197
≈ 29,3 k €
4
2018
397 907
≈ 85,5 k €
153 172
≈ 32,9 k €
3
2017
339 216
≈ 74,3 k €
83 243
≈ 18,2 k €
5
2016
172 762
≈ 38,5 k €
-50 736
≈ -11,3 k €
5
2015
178 690
≈ 40,2 k €
-48 710
≈ -11 k €
5
2014
206 592
≈ 46,5 k €
3 892
≈ 876 €
5
2013
251 466
≈ 56,9 k €
34 809
≈ 7,88 k €
4
2012
145 802
≈ 32,7 k €
15 799
≈ 3,55 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

21,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

0,7

Rotation des actifs

2,2

Chiffre d'affaires / salarié

148 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-06-062008-04-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PETBUILD SRL după CUI?

Cauți CUI 18721379. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PETBUILD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PETBUILD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PETBUILD SRL, CUI 18721379, nr. Reg. Com. J26/905/2006, sediu Sat Ernei, Comuna Ernei, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PETBUILD SRL în 2025?

PETBUILD SRL (CUI 18721379) a avut o marjă de profit net de 21,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).