Retour à la recherche

VIA LEGIS SRL

ActifAssujetti à la TVA

VIA LEGIS SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6910.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18645352 · Santé financière

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Timiș n°8060CAEN 6910 n°3

Informations générales

NomVIA LEGIS SRL
CUI18645352
N° d'immatriculationJ2006001461352
AdresseMOŢILOR, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6910
Date d'immatriculation08/05/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NEGHIN ANATOLIEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

725 k RON

vs 654 k RON

≈ 144 k €

Profit net (2025)

511 k RON

vs -64,5 k RON

≈ 101 k €

Capitaluri proprii (2025)

667 k RON

vs 657 k RON

≈ 132 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
725 123
≈ 144 k €
510 859
≈ 101 k €
1
2024
654 123
≈ 131 k €
-64 543
≈ -13 k €
1
2023
670 704
≈ 136 k €
322 391
≈ 65,2 k €
1
2022
635 296
≈ 129 k €
-8 740
≈ -1,77 k €
1
2021
512 761
≈ 104 k €
226 141
≈ 46 k €
2
2020
664 318
≈ 137 k €
463 432
≈ 95,8 k €
2
2019
382 856
≈ 80,7 k €
208 024
≈ 43,8 k €
2
2018
595 315
≈ 128 k €
451 176
≈ 97 k €
1
2017
313 234
≈ 68,6 k €
220 497
≈ 48,3 k €
1
2016
226 875
≈ 50,5 k €
137 963
≈ 30,7 k €
2
2015
137 772
≈ 31 k €
56 699
≈ 12,8 k €
1
2014
278 833
≈ 62,7 k €
88 622
≈ 19,9 k €
1
2013
219 639
≈ 49,7 k €
133 488
≈ 30,2 k €
1
2012
98 927
≈ 22,2 k €
35 643
≈ 8 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

70,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

76,5%

Ratio de liquidité générale

0,89

Rotation des actifs

0,46

Chiffre d'affaires / salarié

725 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-10-01—
2006-05-092013-01-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VIA LEGIS SRL după CUI?

Cauți CUI 18645352. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VIA LEGIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VIA LEGIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VIA LEGIS SRL, CUI 18645352, nr. Reg. Com. J2006001461352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VIA LEGIS SRL în 2025?

VIA LEGIS SRL (CUI 18645352) a avut o marjă de profit net de 70,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).