Retour à la recherche

SERVICE-BLUE SRL

ActifAssujetti à la TVA

SERVICE-BLUE SRL este o firmă înființată în anul 2006 cu sediul în sat Moşniţa Nouă, județul Timiș. Activitatea principală este repararea și întreținerea autovehiculelor, înregistrând o cifră de afaceri de 2.518.981 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18582718 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°3344CAEN 9531 n°395

Informations générales

NomSERVICE-BLUE SRL
CUI18582718
N° d'immatriculationJ2006001219353
AdresseSKOPJE, 9, Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Code CAEN principal9531
Date d'immatriculation13/04/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NICU DAN FLORIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,52 M RON

vs 2,34 M RON

≈ 500 k €

Profit net (2025)

260 k RON

vs 88,2 k RON

≈ 51,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,82 M RON

vs 1,56 M RON

≈ 361 k €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 518 981
≈ 500 k €
259 833
≈ 51,6 k €
12
2024
2 337 176
≈ 470 k €
88 246
≈ 17,7 k €
12
2023
2 111 605
≈ 427 k €
122 936
≈ 24,9 k €
11
2022
1 905 959
≈ 386 k €
198 981
≈ 40,3 k €
11
2021
1 752 164
≈ 356 k €
210 381
≈ 42,8 k €
10
2020
1 677 828
≈ 347 k €
107 795
≈ 22,3 k €
8
2019
1 345 766
≈ 284 k €
192 917
≈ 40,7 k €
8
2018
1 168 537
≈ 251 k €
74 104
≈ 15,9 k €
10
2017
1 368 042
≈ 299 k €
266 368
≈ 58,3 k €
8
2016
1 091 927
≈ 243 k €
101 624
≈ 22,6 k €
9
2015
1 068 886
≈ 240 k €
25 630
≈ 5,77 k €
9
2014
1 032 970
≈ 232 k €
64 164
≈ 14,4 k €
8
2013
1 050 908
≈ 238 k €
65 655
≈ 14,9 k €
10
2012
972 860
≈ 218 k €
79 767
≈ 17,9 k €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

14,3%

Ratio de liquidité générale

2,43

Rotation des actifs

1,24

Chiffre d'affaires / salarié

210 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-04-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERVICE-BLUE SRL după CUI?

Cauți CUI 18582718. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERVICE-BLUE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERVICE-BLUE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SERVICE-BLUE SRL, CUI 18582718, nr. Reg. Com. J2006001219353, sediu Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERVICE-BLUE SRL în 2025?

SERVICE-BLUE SRL (CUI 18582718) a avut o marjă de profit net de 10,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).