Retour à la recherche

ROM-BENZIN SRL

ActifAssujetti à la TVA

ROM-BENZIN SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în satul Periam, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.352.206 lei și un profit net de 231.274 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1853570 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°2183CAEN 4730 n°457

Informations générales

NomROM-BENZIN SRL
CUI1853570
N° d'immatriculationJ35/340/1991
AdresseStr. Garii, 2, Sat Periam, Comuna Periam, Timiş
Code CAEN principal4730
Codes CAEN autorisés467147114719472447305210
Date d'immatriculation15/04/1991
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
IOST ROAN-NICOLAEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,35 M RON

vs 3,82 M RON

≈ 864 k €

Profit net (2025)

231 k RON

vs 126 k RON

≈ 45,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

280 k RON

vs 175 k RON

≈ 55,5 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 352 206
≈ 864 k €
231 274
≈ 45,9 k €
4
2024
3 821 237
≈ 768 k €
126 361
≈ 25,4 k €
3
2023
3 385 313
≈ 684 k €
68 797
≈ 13,9 k €
3
2022
4 215 244
≈ 855 k €
254 917
≈ 51,7 k €
4
2021
3 935 115
≈ 800 k €
254 486
≈ 51,7 k €
3
2020
3 085 186
≈ 638 k €
138 745
≈ 28,7 k €
4
2019
3 455 361
≈ 728 k €
163 829
≈ 34,5 k €
4
2018
3 833 788
≈ 824 k €
172 691
≈ 37,1 k €
4
2017
2 781 408
≈ 609 k €
152 188
≈ 33,3 k €
4
2016
2 781 216
≈ 619 k €
132 770
≈ 29,6 k €
5
2015
2 659 270
≈ 598 k €
26 002
≈ 5,85 k €
6
2014
3 768 886
≈ 848 k €
77 965
≈ 17,5 k €
6
2013
4 032 036
≈ 912 k €
85 157
≈ 19,3 k €
7
2012
4 165 810
≈ 935 k €
38 153
≈ 8,56 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

5,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

82,7%

Ratio de liquidité générale

1,5

Rotation des actifs

5,89

Chiffre d'affaires / salarié

1,09 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROM-BENZIN SRL după CUI?

Cauți CUI 1853570. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROM-BENZIN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROM-BENZIN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROM-BENZIN SRL, CUI 1853570, nr. Reg. Com. J35/340/1991, sediu Sat Periam, Comuna Periam, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROM-BENZIN SRL în 2025?

ROM-BENZIN SRL (CUI 1853570) a avut o marjă de profit net de 5,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).