Retour à la recherche

VITACOM MANAGEMENT & CONSULTING SRL

ActifAssujetti à la TVA

VITACOM MANAGEMENT & CONSULTING SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 709.800 lei și un profit net de 290.214 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18475398 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°10070CAEN 7022 n°1421

Informations générales

NomVITACOM MANAGEMENT & CONSULTING SRL
CUI18475398
N° d'immatriculationJ2006000848125
Adresse1 MAI, 8, Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
Code CAEN principal7020
Codes CAEN autorisés7022821182198220823082918299
Date d'immatriculation13/03/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VITA VASILE ANDREIadministrator
VITA AVIVA NOEMIadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

710 k RON

vs 387 k RON

≈ 141 k €

Profit net (2025)

290 k RON

vs 97,1 k RON

≈ 57,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

292 k RON

vs 98,5 k RON

≈ 57,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
709 800
≈ 141 k €
290 214
≈ 57,6 k €
1
2024
387 403
≈ 77,9 k €
97 149
≈ 19,5 k €
1
2023
338 752
≈ 68,5 k €
259 703
≈ 52,5 k €
1
2022
294 872
≈ 59,8 k €
203 426
≈ 41,3 k €
1
2021
323 429
≈ 65,7 k €
217 553
≈ 44,2 k €
2
2020
242 326
≈ 50,1 k €
190 280
≈ 39,3 k €
1
2019
168 696
≈ 35,6 k €
148 623
≈ 31,3 k €
1
2018
154 566
≈ 33,2 k €
87 761
≈ 18,9 k €
1
2017
160 629
≈ 35,2 k €
64 978
≈ 14,2 k €
1
2016
129 338
≈ 28,8 k €
38 769
≈ 8,63 k €
1
2015
153 339
≈ 34,5 k €
58 648
≈ 13,2 k €
1
2014
179 889
≈ 40,5 k €
113 392
≈ 25,5 k €
1
2013
79 343
≈ 18 k €
62 829
≈ 14,2 k €
1
2012
20 110
≈ 4,51 k €
82
≈ 18,4 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

40,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,5%

Ratio de liquidité générale

0,77

Rotation des actifs

0,95

Chiffre d'affaires / salarié

710 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-01-17—
2006-03-172013-10-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma VITACOM MANAGEMENT & CONSULTING SRL după CUI?

Cauți CUI 18475398. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VITACOM MANAGEMENT & CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VITACOM MANAGEMENT & CONSULTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VITACOM MANAGEMENT & CONSULTING SRL, CUI 18475398, nr. Reg. Com. J2006000848125, sediu Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VITACOM MANAGEMENT & CONSULTING SRL în 2025?

VITACOM MANAGEMENT & CONSULTING SRL (CUI 18475398) a avut o marjă de profit net de 40,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).