Retour à la recherche

CENTRUL MEDICAL DR. JUPANEANT SRL

Actif

CENTRUL MEDICAL DR. JUPANEANT SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.177.740 lei și un profit net de 646.453 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18473583 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°5915CAEN 8621 n°288

Informations générales

NomCENTRUL MEDICAL DR. JUPANEANT SRL
CUI18473583
N° d'immatriculationJ2006000790356
AdresseJOHANN NEPOMUK PREYER, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés86218622
Date d'immatriculation13/03/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,17 M RON

vs 1,18 M RON

≈ 232 k €

Profit net (2025)

566 k RON

vs 646 k RON

≈ 112 k €

Capitaluri proprii (2025)

783 k RON

vs 1,14 M RON

≈ 155 k €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 170 888
≈ 232 k €
566 248
≈ 112 k €
7
2024
1 177 740
≈ 237 k €
646 453
≈ 130 k €
7
2023
1 046 374
≈ 212 k €
525 485
≈ 106 k €
7
2022
652 050
≈ 132 k €
170 589
≈ 34,6 k €
8
2021
578 381
≈ 118 k €
178 718
≈ 36,3 k €
9
2020
544 827
≈ 113 k €
245 468
≈ 50,7 k €
8
2019
542 428
≈ 114 k €
198 739
≈ 41,9 k €
9
2018
367 749
≈ 79 k €
28 469
≈ 6,12 k €
8
2017
291 181
≈ 63,7 k €
7 271
≈ 1,59 k €
8
2016
225 258
≈ 50,2 k €
13 244
≈ 2,95 k €
7
2015
213 197
≈ 48 k €
23 411
≈ 5,27 k €
7
2014
217 367
≈ 48,9 k €
11 718
≈ 2,64 k €
6
2013
184 385
≈ 41,7 k €
14 813
≈ 3,35 k €
7
2012
151 707
≈ 34 k €
-34 901
≈ -7,83 k €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

48,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

72,3%

Ratio de liquidité générale

1,47

Rotation des actifs

1,4

Chiffre d'affaires / salarié

167 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL MEDICAL DR. JUPANEANT SRL după CUI?

Cauți CUI 18473583. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL MEDICAL DR. JUPANEANT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL MEDICAL DR. JUPANEANT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL MEDICAL DR. JUPANEANT SRL, CUI 18473583, nr. Reg. Com. J2006000790356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL MEDICAL DR. JUPANEANT SRL în 2025?

CENTRUL MEDICAL DR. JUPANEANT SRL (CUI 18473583) a avut o marjă de profit net de 48,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).