Retour à la recherche

DAMINIX SRL

ActifAssujetti à la TVA

DAMINIX SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. Activitatea principală este dezvoltarea imobiliară, având o cifră de afaceri de 2.643.683 lei și un profit net de 750.811 lei în anul 2024.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1846823 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°3960CAEN 4110 n°598

Informations générales

NomDAMINIX SRL
CUI1846823
N° d'immatriculationJ1991000697354
AdresseALEXANDRU ASTALAS, 43, Municipiul Lugoj, Timiş
Code CAEN principal6812
Date d'immatriculation20/05/1991
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,03 M RON

vs 2,64 M RON

≈ 403 k €

Profit net (2025)

663 k RON

vs 751 k RON

≈ 132 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,34 M RON

vs 1,68 M RON

≈ 465 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 031 617
≈ 403 k €
663 140
≈ 132 k €
4
2024
2 643 683
≈ 531 k €
750 811
≈ 151 k €
4
2023
5 546 978
≈ 1,12 M €
2 644 711
≈ 535 k €
8
2022
3 093 102
≈ 627 k €
1 535 648
≈ 311 k €
11
2021
3 161 589
≈ 643 k €
879 609
≈ 179 k €
9
2020
1 915 362
≈ 396 k €
380 696
≈ 78,7 k €
10
2019
1 391 855
≈ 293 k €
861 122
≈ 181 k €
12
2018
1 040 983
≈ 224 k €
-244 669
≈ -52,6 k €
9
2017
1 081 707
≈ 237 k €
152 495
≈ 33,4 k €
8
2016
1 302 164
≈ 290 k €
-338 098
≈ -75,3 k €
10
2015
3 659 337
≈ 823 k €
770 121
≈ 173 k €
13
2014
2 928 146
≈ 659 k €
522 977
≈ 118 k €
9
2013
3 151 471
≈ 713 k €
242 815
≈ 54,9 k €
10
2012
2 224 965
≈ 499 k €
1 937
≈ 435 €
11

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

32,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

28,3%

Ratio de liquidité générale

0,56

Rotation des actifs

0,37

Chiffre d'affaires / salarié

508 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DAMINIX SRL după CUI?

Cauți CUI 1846823. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DAMINIX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DAMINIX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DAMINIX SRL, CUI 1846823, nr. Reg. Com. J1991000697354, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DAMINIX SRL în 2025?

DAMINIX SRL (CUI 1846823) a avut o marjă de profit net de 32,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).