Retour à la recherche

FEL DE FEL RO S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

FEL DE FEL RO S.R.L. este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Cumpăna, județul Constanța. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 7.217.467 lei și un profit net de 928.819 lei cu 15 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18428221 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°1262CAEN 4712 n°170

Informations générales

NomFEL DE FEL RO S.R.L.
CUI18428221
N° d'immatriculationJ2006000562139
AdressePREOT ALEXANDRU DUMITRESCU, 87A, Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa
Code CAEN principal4712
Date d'immatriculation27/02/2006
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

7,22 M RON

vs 7,14 M RON

≈ 1,43 M €

Profit net (2025)

929 k RON

vs 883 k RON

≈ 184 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,58 M RON

vs 1,3 M RON

≈ 313 k €

Angajați (2025)

15
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
7 217 467
≈ 1,43 M €
928 819
≈ 184 k €
15
2024
7 135 927
≈ 1,43 M €
882 622
≈ 177 k €
15
2023
6 710 445
≈ 1,36 M €
1 153 883
≈ 233 k €
10
2022
6 022 453
≈ 1,22 M €
368 974
≈ 74,8 k €
13
2021
5 558 754
≈ 1,13 M €
347 500
≈ 70,6 k €
14
2020
5 328 515
≈ 1,1 M €
319 352
≈ 66 k €
18
2019
5 015 002
≈ 1,06 M €
503 859
≈ 106 k €
19
2018
5 233 645
≈ 1,12 M €
344 723
≈ 74,1 k €
18
2017
5 305 609
≈ 1,16 M €
362 902
≈ 79,4 k €
18
2016
4 835 584
≈ 1,08 M €
354 982
≈ 79 k €
18
2015
3 659 369
≈ 823 k €
19 646
≈ 4,42 k €
20
2014
2 421 021
≈ 545 k €
60 458
≈ 13,6 k €
10
2013
1 934 075
≈ 438 k €
5 231
≈ 1,18 k €
8
2012
1 638 387
≈ 368 k €
39 852
≈ 8,94 k €
7

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

12,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

58,8%

Ratio de liquidité générale

0,94

Rotation des actifs

1,18

Chiffre d'affaires / salarié

481 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FEL DE FEL RO S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 18428221. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FEL DE FEL RO S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FEL DE FEL RO S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FEL DE FEL RO S.R.L., CUI 18428221, nr. Reg. Com. J2006000562139, sediu Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FEL DE FEL RO S.R.L. în 2025?

FEL DE FEL RO S.R.L. (CUI 18428221) a avut o marjă de profit net de 12,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).