Retour à la recherche

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL

ActifAssujetti à la TVA

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în orașul Măgurele, județul Ilfov. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 230.403 lei și un profit net de 76.714 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18357244 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°22878CAEN 4321 n°4885

Informations générales

NomSIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL
CUI18357244
N° d'immatriculationJ23/196/2006
AdresseSulfinei, 31, Oraş Măgurele, Ilfov
Code CAEN principal4321
Date d'immatriculation07/02/2006
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NIŢĂ GHEORGHEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

230 k RON

vs 164 k RON

≈ 45,7 k €

Profit net (2025)

76,7 k RON

vs 30,6 k RON

≈ 15,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

-108 k RON

vs -185 k RON

≈ -21,4 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
230 403
≈ 45,7 k €
76 714
≈ 15,2 k €
2
2024
164 459
≈ 33,1 k €
30 584
≈ 6,15 k €
2
2023
158 897
≈ 32,1 k €
78 761
≈ 15,9 k €
1
2022
104 971
≈ 21,3 k €
8 141
≈ 1,65 k €
1
2021
98 474
≈ 20 k €
-100 903
≈ -20,5 k €
1
2020
105 169
≈ 21,7 k €
26 284
≈ 5,43 k €
1
2019
49 544
≈ 10,4 k €
7 531
≈ 1,59 k €
1
2018
117 536
≈ 25,3 k €
25 318
≈ 5,44 k €
2
2017
66 011
≈ 14,5 k €
14 321
≈ 3,14 k €
1
2016
21 445
≈ 4,78 k €
-19 863
≈ -4,42 k €
1
2015
48 321
≈ 10,9 k €
105
≈ 23,6 €
1
2014
34 091
≈ 7,67 k €
-14 180
≈ -3,19 k €
2
2013
73 422
≈ 16,6 k €
-28 866
≈ -6,53 k €
2
2012
73 957
≈ 16,6 k €
-50 430
≈ -11,3 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

33,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,43

Rotation des actifs

2,81

Chiffre d'affaires / salarié

115 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-02-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 18357244. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL, CUI 18357244, nr. Reg. Com. J23/196/2006, sediu Oraş Măgurele, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL în 2025?

SIGMA INSTAL CONSTRUCT SRL (CUI 18357244) a avut o marjă de profit net de 33,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).