Retour à la recherche

RECREATIV CLUB SRL

Actif

RECREATIV CLUB SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Chinteni, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 456.756 lei și un profit net de 342.872 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18355430 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Cluj n°13234CAEN 7729 n°23

Informations générales

NomRECREATIV CLUB SRL
CUI18355430
N° d'immatriculationJ2006000382128
AdresseMunții Șureanu, 9, Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj
Code CAEN principal7722
Codes CAEN autorisés142974997722
Date d'immatriculation07/02/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
HODOR ERZSEBETadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

457 k RON

vs 249 k RON

≈ 90,7 k €

Profit net (2025)

343 k RON

vs 155 k RON

≈ 68,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

343 k RON

vs 156 k RON

≈ 68,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
456 756
≈ 90,7 k €
342 872
≈ 68,1 k €
1
2024
249 216
≈ 50,1 k €
155 456
≈ 31,2 k €
1
2023
291 834
≈ 59 k €
225 094
≈ 45,5 k €
1
2022
142 177
≈ 28,8 k €
123 756
≈ 25,1 k €
1
2021
205 559
≈ 41,8 k €
196 814
≈ 40 k €
0
2020
263 592
≈ 54,5 k €
247 105
≈ 51,1 k €
0
2019
32 393
≈ 6,83 k €
29 848
≈ 6,29 k €
0
2018
—
-11 707
≈ -2,52 k €
—
2017
41 545
≈ 9,09 k €
24 195
≈ 5,3 k €
1
2016
1 860
≈ 414 €
-2 637
≈ -587 €
—
2015
5 160
≈ 1,16 k €
620
≈ 139 €
1
2014
3 935
≈ 885 €
-1 733
≈ -390 €
—
2013
10 716
≈ 2,42 k €
6 744
≈ 1,53 k €
—
2012
6 472
≈ 1,45 k €
-10 490
≈ -2,35 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

75,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

3,83

Rotation des actifs

0,96

Chiffre d'affaires / salarié

457 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-09-012026-07-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma RECREATIV CLUB SRL după CUI?

Cauți CUI 18355430. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RECREATIV CLUB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RECREATIV CLUB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RECREATIV CLUB SRL, CUI 18355430, nr. Reg. Com. J2006000382128, sediu Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RECREATIV CLUB SRL în 2025?

RECREATIV CLUB SRL (CUI 18355430) a avut o marjă de profit net de 75,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).