Retour à la recherche

AUERSBACH SRL

ActifAssujetti à la TVA

AUERSBACH SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în satul Grădinari, județul Caraș-Severin. Activitatea principală este creșterea bovinelor de lapte, înregistrând o cifră de afaceri de 5.645.038 lei și un profit net de -2.025.254 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18343842 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Caraș-Severin n°222CAEN 0141 n°63

Informations générales

NomAUERSBACH SRL
CUI18343842
N° d'immatriculationJ2006000084116
AdresseGRĂDINARI, Sat Grădinari, Comuna Grădinari, Caraş-Severin
Code CAEN principal141
Codes CAEN autorisés0111014101420150
Date d'immatriculation02/02/2006
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Oraviţa
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,65 M RON

vs 5,56 M RON

≈ 1,12 M €

Profit net (2025)

-2,03 M RON

vs -2 M RON

≈ -402 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,68 M RON

vs 6,41 M RON

≈ 730 k €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 645 038
≈ 1,12 M €
-2 025 254
≈ -402 k €
7
2024
5 560 597
≈ 1,12 M €
-1 995 857
≈ -401 k €
7
2023
7 118 457
≈ 1,44 M €
17 490
≈ 3,54 k €
10
2022
10 396 947
≈ 2,11 M €
3 660 843
≈ 742 k €
12
2021
6 799 983
≈ 1,38 M €
2 619 496
≈ 532 k €
11
2020
6 013 527
≈ 1,24 M €
754 297
≈ 156 k €
11
2019
4 289 216
≈ 904 k €
-401 986
≈ -84,7 k €
11
2018
5 253 482
≈ 1,13 M €
606 407
≈ 130 k €
16
2017
4 141 291
≈ 907 k €
316 657
≈ 69,3 k €
17
2016
4 734 983
≈ 1,05 M €
951 115
≈ 212 k €
15
2015
4 540 753
≈ 1,02 M €
-163 123
≈ -36,7 k €
15
2014
5 018 979
≈ 1,13 M €
24 133
≈ 5,43 k €
15
2013
5 778 222
≈ 1,31 M €
-314 010
≈ -71,1 k €
13
2012
4 537 187
≈ 1,02 M €
-763 187
≈ -171 k €
13

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-35,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-55,1%

Ratio de liquidité générale

1,24

Rotation des actifs

0,64

Chiffre d'affaires / salarié

806 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-02-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AUERSBACH SRL după CUI?

Cauți CUI 18343842. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AUERSBACH SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AUERSBACH SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AUERSBACH SRL, CUI 18343842, nr. Reg. Com. J2006000084116, sediu Sat Grădinari, Comuna Grădinari, Caraş-Severin.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AUERSBACH SRL în 2025?

AUERSBACH SRL (CUI 18343842) a avut o marjă de profit net de -35,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).