Retour à la recherche

B & N COMPANY SRL

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 18339558 · Santé financière

Classement en 2024 : Timiș n°2826CAEN 6820 n°913

Informations générales

NomB & N COMPANY SRL
CUI18339558
N° d'immatriculationJ2006000291352
AdresseStr. EMANOIL UNGUREANU, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal5510
Codes CAEN autorisés5510561156306820
Date d'immatriculation02/02/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PETROVICI BOGDANadministrator
NENADOV DRAGOSLAVadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

3,07 M RON

vs 4,46 M RON

≈ 617 k €

Profit net (2024)

898 k RON

vs 2,14 M RON

≈ 180 k €

Capitaluri proprii (2024)

1,81 M RON

vs 3,92 M RON

≈ 363 k €

Angajați (2024)

10
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
3 071 621
≈ 617 k €
897 816
≈ 180 k €
10
2023
4 455 762
≈ 901 k €
2 141 978
≈ 433 k €
9
2022
3 009 446
≈ 610 k €
1 176 408
≈ 239 k €
6
2021
2 344 978
≈ 477 k €
1 151 546
≈ 234 k €
7
2020
1 406 012
≈ 291 k €
106 137
≈ 21,9 k €
11
2019
669 475
≈ 141 k €
-897 737
≈ -189 k €
13
2018
1 127 620
≈ 242 k €
1 592 564
≈ 342 k €
5
2017
1 455 146
≈ 319 k €
423 906
≈ 92,8 k €
5
2016
1 293 107
≈ 288 k €
324 426
≈ 72,2 k €
3
2015
1 290 231
≈ 290 k €
367 336
≈ 82,6 k €
2
2014
1 417 012
≈ 319 k €
220 725
≈ 49,7 k €
1
2013
1 262 858
≈ 286 k €
216 945
≈ 49,1 k €
1
2012
762 933
≈ 171 k €
257 043
≈ 57,7 k €
1
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

29,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

49,7%

Ratio de liquidité générale

0,35

Rotation des actifs

0,53

Chiffre d'affaires / salarié

307 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-02-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma B & N COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 18339558. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru B & N COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru B & N COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea B & N COMPANY SRL, CUI 18339558, nr. Reg. Com. J2006000291352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are B & N COMPANY SRL în 2024?

B & N COMPANY SRL (CUI 18339558) a avut o marjă de profit net de 29,2% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).