Retour à la recherche

VECAR OM EST SRL

ActifAssujetti à la TVA

VECAR OM EST SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 17.721.354 lei și un profit net de 967.260 lei cu 34 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18336896 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Timiș n°680CAEN 3312 n°18

Informations générales

NomVECAR OM EST SRL
CUI18336896
N° d'immatriculationJ35/1669/2009
AdresseŞAGULUI, 171, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal3312
Date d'immatriculation17/09/2009
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VETTOREL MARCOadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

17,7 M RON

vs 17,5 M RON

≈ 3,52 M €

Profit net (2025)

967 k RON

vs 335 k RON

≈ 192 k €

Capitaluri proprii (2025)

16,3 M RON

vs 15,3 M RON

≈ 3,23 M €

Angajați (2025)

34
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
17 721 354
≈ 3,52 M €
967 260
≈ 192 k €
34
2024
17 477 755
≈ 3,51 M €
334 738
≈ 67,3 k €
40
2023
22 191 473
≈ 4,49 M €
1 879 724
≈ 380 k €
48
2022
25 296 107
≈ 5,13 M €
3 567 659
≈ 723 k €
50
2021
21 675 741
≈ 4,41 M €
1 619 791
≈ 329 k €
49
2020
18 943 643
≈ 3,92 M €
1 147 899
≈ 237 k €
47
2019
18 329 253
≈ 3,86 M €
121 854
≈ 25,7 k €
48
2018
16 078 686
≈ 3,46 M €
493 126
≈ 106 k €
49
2017
14 369 567
≈ 3,15 M €
830 344
≈ 182 k €
46
2016
12 954 902
≈ 2,88 M €
1 098 852
≈ 245 k €
43
2015
13 367 885
≈ 3,01 M €
792 182
≈ 178 k €
41
2014
11 943 535
≈ 2,69 M €
1 302 389
≈ 293 k €
43
2013
12 716 437
≈ 2,88 M €
692 757
≈ 157 k €
40
2012
10 533 451
≈ 2,36 M €
303 502
≈ 68,1 k €
37

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

5,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

5,9%

Ratio de liquidité générale

2,88

Rotation des actifs

0,85

Chiffre d'affaires / salarié

521 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-02-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VECAR OM EST SRL după CUI?

Cauți CUI 18336896. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VECAR OM EST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VECAR OM EST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VECAR OM EST SRL, CUI 18336896, nr. Reg. Com. J35/1669/2009, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VECAR OM EST SRL în 2025?

VECAR OM EST SRL (CUI 18336896) a avut o marjă de profit net de 5,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).