Retour à la recherche

DECONTO PLUS SRL

Actif

DECONTO PLUS SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6310.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18298610 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°16918CAEN 6310 n°605

Informations générales

NomDECONTO PLUS SRL
CUI18298610
N° d'immatriculationJ2006000118350
AdresseStr. C. A. ROSETTI, 40, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6310
Codes CAEN autorisés63108009821082408299
Date d'immatriculation20/01/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

225 k RON

vs 212 k RON

≈ 44,7 k €

Profit net (2025)

34,1 k RON

vs 23,1 k RON

≈ 6,76 k €

Capitaluri proprii (2025)

34,6 k RON

vs 23,5 k RON

≈ 6,86 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
225 300
≈ 44,7 k €
34 070
≈ 6,76 k €
1
2024
211 760
≈ 42,6 k €
23 057
≈ 4,63 k €
1
2023
189 230
≈ 38,3 k €
12 128
≈ 2,45 k €
1
2022
166 490
≈ 33,8 k €
22 216
≈ 4,5 k €
1
2021
170 170
≈ 34,6 k €
60 944
≈ 12,4 k €
1
2020
184 280
≈ 38,1 k €
95 238
≈ 19,7 k €
1
2019
183 570
≈ 38,7 k €
97 551
≈ 20,6 k €
2
2018
189 736
≈ 40,8 k €
92 083
≈ 19,8 k €
2
2017
186 702
≈ 40,9 k €
74 322
≈ 16,3 k €
2
2016
216 761
≈ 48,3 k €
126 548
≈ 28,2 k €
3
2015
210 995
≈ 47,5 k €
99 087
≈ 22,3 k €
2
2014
160 026
≈ 36 k €
63 526
≈ 14,3 k €
1
2013
102 460
≈ 23,2 k €
31 736
≈ 7,18 k €
1
2012
113 944
≈ 25,6 k €
36 812
≈ 8,26 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,6%

Ratio de liquidité générale

0,84

Rotation des actifs

2,87

Chiffre d'affaires / salarié

225 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DECONTO PLUS SRL după CUI?

Cauți CUI 18298610. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DECONTO PLUS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DECONTO PLUS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DECONTO PLUS SRL, CUI 18298610, nr. Reg. Com. J2006000118350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DECONTO PLUS SRL în 2025?

DECONTO PLUS SRL (CUI 18298610) a avut o marjă de profit net de 15,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).