Retour à la recherche

ÎNVINGĂTORII SRL

Actif

ÎNVINGĂTORII SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în Comuna Malu, Giurgiu. Activitatea principală este intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18298253 · Santé financière

Classement en 2025 : Giurgiu n°4235CAEN 4618 n°929

Informations générales

NomÎNVINGĂTORII SRL
CUI18298253
N° d'immatriculationJ52/27/2006
Adresse613, Comuna Malu, Giurgiu
Code CAEN principal4618
Codes CAEN autorisés46188690
Date d'immatriculation19/01/2006
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BĂDILĂ IONELAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

155 k RON

vs 173 k RON

≈ 30,8 k €

Profit net (2025)

30,8 k RON

vs 57,4 k RON

≈ 6,12 k €

Capitaluri proprii (2025)

31,1 k RON

vs 57,6 k RON

≈ 6,17 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
155 423
≈ 30,8 k €
30 843
≈ 6,12 k €
1
2024
173 064
≈ 34,8 k €
57 403
≈ 11,5 k €
1
2023
176 527
≈ 35,7 k €
57 314
≈ 11,6 k €
1
2022
180 437
≈ 36,6 k €
79 742
≈ 16,2 k €
1
2021
204 343
≈ 41,5 k €
109 321
≈ 22,2 k €
1
2020
195 404
≈ 40,4 k €
105 082
≈ 21,7 k €
1
2019
157 256
≈ 33,1 k €
83 021
≈ 17,5 k €
1
2018
142 606
≈ 30,6 k €
33 118
≈ 7,12 k €
1
2017
149 577
≈ 32,7 k €
95 613
≈ 20,9 k €
1
2016
150 736
≈ 33,6 k €
119 297
≈ 26,6 k €
1
2015
136 583
≈ 30,7 k €
107 793
≈ 24,3 k €
1
2014
129 516
≈ 29,1 k €
62 606
≈ 14,1 k €
1
2013
124 860
≈ 28,3 k €
-1 166
≈ -264 €
2
2012
180 931
≈ 40,6 k €
2 065
≈ 463 €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

19,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,2%

Ratio de liquidité générale

2,01

Rotation des actifs

2,81

Chiffre d'affaires / salarié

155 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-01-242014-07-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ÎNVINGĂTORII SRL după CUI?

Cauți CUI 18298253. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ÎNVINGĂTORII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ÎNVINGĂTORII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ÎNVINGĂTORII SRL, CUI 18298253, nr. Reg. Com. J52/27/2006, sediu Comuna Malu, Giurgiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ÎNVINGĂTORII SRL în 2025?

ÎNVINGĂTORII SRL (CUI 18298253) a avut o marjă de profit net de 19,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).