Retour à la recherche

LUSA CENTER SRL

ActifAssujetti à la TVA

LUSA CENTER SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Drobeta-Turnu Severin. Activitatea principală este cuprinsă în codul CAEN 6810.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18247985 · Santé financière

Classement en 2025 : Mehedinți n°189CAEN 6810 n°51

Informations générales

NomLUSA CENTER SRL
CUI18247985
N° d'immatriculationJ2005004100354
AdresseAl. Bărcăcilă, 4, Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi
Code CAEN principal6811
Codes CAEN autorisés681168126820
Date d'immatriculation23/12/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,58 M RON

vs 4,4 M RON

≈ 1,11 M €

Profit net (2025)

62,8 k RON

vs 2,6 M RON

≈ 12,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,26 M RON

vs 2,65 M RON

≈ 251 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 579 520
≈ 1,11 M €
62 775
≈ 12,5 k €
1
2024
4 399 431
≈ 884 k €
2 602 670
≈ 523 k €
1
2023
1 734 892
≈ 351 k €
840 776
≈ 170 k €
1
2022
4 412 125
≈ 895 k €
2 947 428
≈ 598 k €
1
2021
138 543
≈ 28,2 k €
56 755
≈ 11,5 k €
1
2020
125 305
≈ 25,9 k €
1 865 189
≈ 386 k €
1
2019
162 738
≈ 34,3 k €
2 593
≈ 546 €
1
2018
168 043
≈ 36,1 k €
8 778
≈ 1,89 k €
1
2017
166 173
≈ 36,4 k €
-44 928
≈ -9,84 k €
1
2016
166 850
≈ 37,2 k €
43 196
≈ 9,62 k €
2
2015
159 682
≈ 35,9 k €
80 393
≈ 18,1 k €
—
2014
179 503
≈ 40,4 k €
106 357
≈ 23,9 k €
—
2013
165 002
≈ 37,3 k €
110 697
≈ 25,1 k €
1
2012
173 568
≈ 39 k €
76 991
≈ 17,3 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

5%

Ratio de liquidité générale

3,66

Rotation des actifs

4,36

Chiffre d'affaires / salarié

5,58 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-12-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUSA CENTER SRL după CUI?

Cauți CUI 18247985. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUSA CENTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUSA CENTER SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUSA CENTER SRL, CUI 18247985, nr. Reg. Com. J2005004100354, sediu Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUSA CENTER SRL în 2025?

LUSA CENTER SRL (CUI 18247985) a avut o marjă de profit net de 1,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).