Retour à la recherche

SP LABEL SRL

ActifAssujetti à la TVA

SP LABEL SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este fabricarea altor articole textile n.c.a. conform codului CAEN 1399.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18220211 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Timiș n°3284CAEN 1399 n°33

Informations générales

NomSP LABEL SRL
CUI18220211
N° d'immatriculationJ2005003984353
AdresseStr. JIUL, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal1399
Date d'immatriculation15/12/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ANDREI ROXANA IOANAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,58 M RON

vs 2,83 M RON

≈ 512 k €

Profit net (2025)

345 k RON

vs 436 k RON

≈ 68,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,38 M RON

vs 1,91 M RON

≈ 274 k €

Angajați (2025)

13
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 577 157
≈ 512 k €
345 100
≈ 68,5 k €
13
2024
2 829 505
≈ 569 k €
436 080
≈ 87,7 k €
13
2023
2 918 199
≈ 590 k €
534 873
≈ 108 k €
14
2022
2 804 635
≈ 569 k €
650 888
≈ 132 k €
12
2021
2 524 820
≈ 513 k €
636 529
≈ 129 k €
13
2020
1 982 225
≈ 410 k €
466 197
≈ 96,4 k €
11
2019
2 047 174
≈ 431 k €
297 151
≈ 62,6 k €
—
2018
2 260 276
≈ 486 k €
416 215
≈ 89,4 k €
15
2017
2 073 485
≈ 454 k €
473 110
≈ 104 k €
12
2016
1 752 534
≈ 390 k €
366 735
≈ 81,7 k €
12
2015
1 410 971
≈ 317 k €
194 556
≈ 43,8 k €
12
2014
1 398 324
≈ 315 k €
206 167
≈ 46,4 k €
11
2013
1 123 467
≈ 254 k €
125 198
≈ 28,3 k €
11
2012
1 009 007
≈ 226 k €
78 377
≈ 17,6 k €
11

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

25%

Ratio de liquidité générale

7,8

Rotation des actifs

1,65

Chiffre d'affaires / salarié

198 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-12-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SP LABEL SRL după CUI?

Cauți CUI 18220211. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SP LABEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SP LABEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SP LABEL SRL, CUI 18220211, nr. Reg. Com. J2005003984353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SP LABEL SRL în 2025?

SP LABEL SRL (CUI 18220211) a avut o marjă de profit net de 13,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).