Retour à la recherche

GABBRO SRL

ActifAssujetti à la TVA

GABBRO SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în satul Utvin, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.158.065 lei și un profit net de 49.022 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1816636 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Timiș n°2268CAEN 2364 n°12

Informations générales

NomGABBRO SRL
CUI1816636
N° d'immatriculationJ1992001041359
Adresse431, Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş
Code CAEN principal2364
Date d'immatriculation06/04/1992
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,16 M RON

vs 4,41 M RON

≈ 825 k €

Profit net (2025)

49 k RON

vs 188 k RON

≈ 9,73 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,47 M RON

vs 1,42 M RON

≈ 292 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 158 065
≈ 825 k €
49 022
≈ 9,73 k €
6
2024
4 406 212
≈ 886 k €
187 916
≈ 37,8 k €
8
2023
3 634 328
≈ 735 k €
158 259
≈ 32 k €
7
2022
9 783 789
≈ 1,98 M €
18 626 643
≈ 3,78 M €
20
2021
12 407 111
≈ 2,52 M €
920 413
≈ 187 k €
25
2020
11 993 505
≈ 2,48 M €
1 008 768
≈ 209 k €
26
2019
11 166 886
≈ 2,35 M €
844 943
≈ 178 k €
26
2018
11 827 547
≈ 2,54 M €
586 369
≈ 126 k €
28
2017
10 955 067
≈ 2,4 M €
157 961
≈ 34,6 k €
28
2016
9 709 520
≈ 2,16 M €
-82 296
≈ -18,3 k €
28
2015
8 580 901
≈ 1,93 M €
-135 917
≈ -30,6 k €
33
2014
9 229 307
≈ 2,08 M €
92 882
≈ 20,9 k €
34
2013
7 653 333
≈ 1,73 M €
-406 368
≈ -92 k €
33
2012
10 293 580
≈ 2,31 M €
103 702
≈ 23,3 k €
33

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

3,3%

Ratio de liquidité générale

1,52

Rotation des actifs

1,72

Chiffre d'affaires / salarié

693 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GABBRO SRL după CUI?

Cauți CUI 1816636. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GABBRO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GABBRO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GABBRO SRL, CUI 1816636, nr. Reg. Com. J1992001041359, sediu Sat Utvin, Comuna Sânmihaiu Roman, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GABBRO SRL în 2025?

GABBRO SRL (CUI 1816636) a avut o marjă de profit net de 1,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).