Retour à la recherche

CONTITECH THERMOPOL ROMÂNIA S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

CONTITECH THERMOPOL ROMÂNIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este fabricarea altor produse din cauciuc conform codului CAEN 2212.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18140449 · Santé financière

Distincții top 106 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Roumanie n°690Timiș n°35CAEN 2212 n°2

Informations générales

NomCONTITECH THERMOPOL ROMÂNIA S.R.L.
CUI18140449
N° d'immatriculationJ2024001763357
AdresseRUDOLF OTTO, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal2212
Date d'immatriculation25/04/2024
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
OPRIȚESCU EUGENadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

420 M RON

vs 72,1 k RON

≈ 83,4 M €

Profit net (2025)

-40,3 M RON

vs -8,27 M RON

≈ -8,01 M €

Capitaluri proprii (2025)

175 M RON

vs 41,5 M RON

≈ 34,8 M €

Angajați (2025)

597
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
420 303 929
≈ 83,4 M €
-40 344 486
≈ -8,01 M €
597
2024
72 062
≈ 14,5 k €
-8 267 735
≈ -1,66 M €
1
2023
2 385 676
≈ 482 k €
-5 720 346
≈ -1,16 M €
4
2022
97 966 958
≈ 19,9 M €
-3 516 776
≈ -713 k €
151
2021
152 336 993
≈ 31 M €
1 045 145
≈ 212 k €
161
2020
166 863 299
≈ 34,5 M €
4 079 049
≈ 843 k €
479
2019
284 940 629
≈ 60 M €
20 309 049
≈ 4,28 M €
610
2018
279 637 111
≈ 60,1 M €
14 085 412
≈ 3,03 M €
665
2017
254 746 708
≈ 55,8 M €
16 987 034
≈ 3,72 M €
615
2016
222 733 299
≈ 49,6 M €
19 664 948
≈ 4,38 M €
541
2015
198 167 130
≈ 44,6 M €
25 773 676
≈ 5,8 M €
473
2014
145 283 425
≈ 32,7 M €
19 176 763
≈ 4,31 M €
395
2013
139 706 879
≈ 31,6 M €
24 455 601
≈ 5,53 M €
387
2012
135 514 408
≈ 30,4 M €
23 410 107
≈ 5,25 M €
409

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-9,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-23%

Ratio de liquidité générale

0,86

Rotation des actifs

1,05

Chiffre d'affaires / salarié

704 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-11-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTITECH THERMOPOL ROMÂNIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 18140449. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTITECH THERMOPOL ROMÂNIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTITECH THERMOPOL ROMÂNIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONTITECH THERMOPOL ROMÂNIA S.R.L., CUI 18140449, nr. Reg. Com. J2024001763357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTITECH THERMOPOL ROMÂNIA S.R.L. în 2025?

CONTITECH THERMOPOL ROMÂNIA S.R.L. (CUI 18140449) a avut o marjă de profit net de -9,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).