Retour à la recherche

VERONICA SRL

ActifAssujetti à la TVA

VERONICA SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în satul Giroc, județul Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.280.450 lei și un profit net de 489.469 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1812375 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°18943CAEN 6820 n°8105

Informations générales

NomVERONICA SRL
CUI1812375
N° d'immatriculationJ1991002002356
AdresseTIMIŞ, 44, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Code CAEN principal6820
Codes CAEN autorisés4100681168126820
Date d'immatriculation01/08/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PINTEA FLOAREadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

175 k RON

vs 1,28 M RON

≈ 34,7 k €

Profit net (2025)

67,9 k RON

vs 489 k RON

≈ 13,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

449 k RON

vs 878 k RON

≈ 89,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
174 962
≈ 34,7 k €
67 934
≈ 13,5 k €
1
2024
1 280 450
≈ 257 k €
489 469
≈ 98,4 k €
0
2023
1 017 417
≈ 206 k €
604 716
≈ 122 k €
1
2022
196 584
≈ 39,9 k €
107 736
≈ 21,8 k €
1
2021
164 605
≈ 33,5 k €
67 866
≈ 13,8 k €
1
2020
161 579
≈ 33,4 k €
61 908
≈ 12,8 k €
1
2019
179 519
≈ 37,8 k €
333 023
≈ 70,2 k €
1
2018
177 172
≈ 38,1 k €
92 835
≈ 19,9 k €
1
2017
180 012
≈ 39,4 k €
108 675
≈ 23,8 k €
1
2016
140 262
≈ 31,2 k €
72 288
≈ 16,1 k €
1
2015
138 115
≈ 31,1 k €
56 420
≈ 12,7 k €
3
2014
138 794
≈ 31,2 k €
21 673
≈ 4,88 k €
—
2013
160 597
≈ 36,3 k €
82 943
≈ 18,8 k €
1
2012
180 927
≈ 40,6 k €
115 785
≈ 26 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

38,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

15,1%

Ratio de liquidité générale

15,42

Rotation des actifs

0,38

Chiffre d'affaires / salarié

175 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VERONICA SRL după CUI?

Cauți CUI 1812375. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VERONICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VERONICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VERONICA SRL, CUI 1812375, nr. Reg. Com. J1991002002356, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VERONICA SRL în 2025?

VERONICA SRL (CUI 1812375) a avut o marjă de profit net de 38,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).