Retour à la recherche

MICO SERV SRL

ActifAssujetti à la TVA

MICO SERV SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în comuna Feleacu, județul Cluj. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2.427.338 lei și profitul net de 564.855 lei cu 8 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18103769 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°4357CAEN 4321 n°1312

Informations générales

NomMICO SERV SRL
CUI18103769
N° d'immatriculationJ2005003870122
Adresse49, Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj
Code CAEN principal4321
Date d'immatriculation04/11/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ROȘCA RADUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,43 M RON

vs 579 k RON

≈ 482 k €

Profit net (2025)

565 k RON

vs -497 k RON

≈ 112 k €

Capitaluri proprii (2025)

413 k RON

vs -152 k RON

≈ 82 k €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 427 338
≈ 482 k €
564 855
≈ 112 k €
8
2024
579 186
≈ 116 k €
-496 980
≈ -99,9 k €
8
2023
1 274 235
≈ 258 k €
252 448
≈ 51 k €
7
2022
1 023 907
≈ 208 k €
269 290
≈ 54,6 k €
0
2021
548 125
≈ 111 k €
-173 661
≈ -35,3 k €
0
2020
468 463
≈ 96,8 k €
-138 126
≈ -28,6 k €
6
2019
987 503
≈ 208 k €
203 194
≈ 42,8 k €
7
2018
417 239
≈ 89,7 k €
-22 894
≈ -4,92 k €
7
2017
520 889
≈ 114 k €
93 022
≈ 20,4 k €
7
2016
470 338
≈ 105 k €
114 300
≈ 25,5 k €
5
2015
284 628
≈ 64 k €
714
≈ 161 €
5
2014
293 475
≈ 66 k €
9 899
≈ 2,23 k €
7
2013
324 510
≈ 73,4 k €
25 117
≈ 5,68 k €
5
2012
222 690
≈ 50 k €
-33 614
≈ -7,54 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

23,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

136,8%

Ratio de liquidité générale

2,89

Rotation des actifs

4,19

Chiffre d'affaires / salarié

303 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-11-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MICO SERV SRL după CUI?

Cauți CUI 18103769. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MICO SERV SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MICO SERV SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MICO SERV SRL, CUI 18103769, nr. Reg. Com. J2005003870122, sediu Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MICO SERV SRL în 2025?

MICO SERV SRL (CUI 18103769) a avut o marjă de profit net de 23,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).