Retour à la recherche

INOVATIV MANAGEMENT SRL

ActifAssujetti à la TVA

INOVATIV MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în sat Berceni, comuna Berceni, județul Ilfov. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 309.610 lei cu un profit net de 158.391 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18090987 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°21471CAEN 4619 n°3343

Informations générales

NomINOVATIV MANAGEMENT SRL
CUI18090987
N° d'immatriculationJ2005018347408
AdressePădurea Craiului, 80E, Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
Code CAEN principal4619
Codes CAEN autorisés4618461946454649469047914933
Date d'immatriculation01.11.2005
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

261 k RON

vs 310 k RON

≈ 51,8 k €

Profit net (2025)

84,7 k RON

vs 158 k RON

≈ 16,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

85 k RON

vs 474 k RON

≈ 16,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
260 878
≈ 51,8 k €
84 738
≈ 16,8 k €
1
2024
309 610
≈ 62,2 k €
158 391
≈ 31,8 k €
1
2023
321 225
≈ 64,9 k €
150 362
≈ 30,4 k €
1
2022
349 836
≈ 70,9 k €
110 283
≈ 22,4 k €
1
2021
166 039
≈ 33,7 k €
52 474
≈ 10,7 k €
1
2020
168 478
≈ 34,8 k €
37 464
≈ 7,75 k €
0
2019
171 808
≈ 36,2 k €
60 096
≈ 12,7 k €
1
2018
117 300
≈ 25,2 k €
19 347
≈ 4,16 k €
—
2017
88 672
≈ 19,4 k €
-19 263
≈ -4,22 k €
1
2016
95 338
≈ 21,2 k €
8 538
≈ 1,9 k €
1
2015
114 591
≈ 25,8 k €
23 354
≈ 5,25 k €
1
2014
87 071
≈ 19,6 k €
-4 773
≈ -1,07 k €
1
2013
92 482
≈ 20,9 k €
16 074
≈ 3,64 k €
1
2012
76 792
≈ 17,2 k €
740
≈ 166 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

32,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,7%

Ratio de liquidité générale

1,27

Rotation des actifs

1,14

Chiffre d'affaires / salarié

261 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-11-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INOVATIV MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 18090987. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INOVATIV MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INOVATIV MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INOVATIV MANAGEMENT SRL, CUI 18090987, nr. Reg. Com. J2005018347408, sediu Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INOVATIV MANAGEMENT SRL în 2025?

INOVATIV MANAGEMENT SRL (CUI 18090987) a avut o marjă de profit net de 32,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).