Retour à la recherche

DENIS & COMPANY SRL

InsolvențăAssujetti à la TVA

CUI: 1804992 · Santé financière

Classement en 2023 : Timiș n°1212CAEN 4759 n°90

Informations générales

NomDENIS & COMPANY SRL
CUI1804992
N° d'immatriculationJ1991001952359
AdresseStr. MARTIR ELENA NICOARA, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4755
Date d'immatriculation30/07/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
DUAL INSOLV SPRLadministrator judiciar provizoriu
COMAN SEBASTIAN-ANDREIadministrator special

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Insolvență

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2023)

8,21 M RON

vs 10,5 M RON

≈ 1,66 M €

Profit net (2023)

8,64 k RON

vs 470 k RON

≈ 1,75 k €

Capitaluri proprii (2023)

2,74 M RON

vs 2,88 M RON

≈ 555 k €

Angajați (2023)

10

2023

8,21 M RON

-22%față de 2022Profit net8,64 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012973 k RONProfit net: -35 k RON
20131,13 M RONProfit net: 33,9 k RON
20141,22 M RONProfit net: 56,1 k RON
20151,57 M RONProfit net: 80,7 k RON
20162,32 M RONProfit net: 245 k RON
20172,84 M RONProfit net: 199 k RON
20182,44 M RONProfit net: 215 k RON
20194,36 M RONProfit net: 736 k RON
20207,56 M RONProfit net: 1,16 M RON
202210,5 M RONProfit net: 470 k RON
20238,21 M RONProfit net: 8,64 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2023
8 207 175
≈ 1,66 M €
8 637
≈ 1,75 k €
10
2022
10 543 469
≈ 2,14 M €
469 662
≈ 95,2 k €
11
2020
7 562 376
≈ 1,56 M €
1 163 586
≈ 241 k €
0
2019
4 357 579
≈ 918 k €
736 014
≈ 155 k €
12
2018
2 436 559
≈ 524 k €
214 535
≈ 46,1 k €
8
2017
2 836 111
≈ 621 k €
199 498
≈ 43,7 k €
9
2016
2 315 922
≈ 516 k €
244 514
≈ 54,4 k €
12
2015
1 570 719
≈ 353 k €
80 675
≈ 18,1 k €
10
2014
1 216 726
≈ 274 k €
56 114
≈ 12,6 k €
—
2013
1 129 445
≈ 256 k €
33 921
≈ 7,68 k €
10
2012
973 457
≈ 218 k €
-34 985
≈ -7,85 k €
10
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2024Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2023

Marge bénéficiaire nette

0,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,3%

Ratio de liquidité générale

1

Rotation des actifs

0,64

Chiffre d'affaires / salarié

821 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DENIS & COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 1804992. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DENIS & COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DENIS & COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DENIS & COMPANY SRL, CUI 1804992, nr. Reg. Com. J1991001952359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DENIS & COMPANY SRL în 2023?

DENIS & COMPANY SRL (CUI 1804992) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2023, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).