Retour à la recherche

GREENSEASON SRL

ActifAssujetti à la TVA

GREENSEASON SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul jocurilor și jucăriilor, înregistrând o cifră de afaceri de 3.447.518 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18022656 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°3314CAEN 4764 n°34

Informations générales

NomGREENSEASON SRL
CUI18022656
N° d'immatriculationJ12/3574/2005
AdresseCalea VICTORIEI, 106, Municipiul Turda, Cluj
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation07/10/2005
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,45 M RON

vs 3,07 M RON

≈ 684 k €

Profit net (2025)

669 k RON

vs 844 k RON

≈ 133 k €

Capitaluri proprii (2025)

4,4 M RON

vs 4,26 M RON

≈ 874 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 447 518
≈ 684 k €
668 554
≈ 133 k €
1
2024
3 069 070
≈ 617 k €
844 413
≈ 170 k €
1
2023
3 794 613
≈ 767 k €
843 920
≈ 171 k €
1
2022
2 634 971
≈ 534 k €
893 662
≈ 181 k €
1
2021
2 309 085
≈ 469 k €
623 059
≈ 127 k €
1
2020
1 129 930
≈ 234 k €
267 650
≈ 55,3 k €
1
2019
1 108 538
≈ 234 k €
158 555
≈ 33,4 k €
1
2018
611 961
≈ 132 k €
142 199
≈ 30,6 k €
1
2017
450 893
≈ 98,7 k €
164 487
≈ 36 k €
1
2016
383 177
≈ 85,3 k €
167 054
≈ 37,2 k €
1
2015
211 884
≈ 47,7 k €
70 178
≈ 15,8 k €
—
2014
108 175
≈ 24,3 k €
47 072
≈ 10,6 k €
—
2013
30 400
≈ 6,88 k €
-6 158
≈ -1,39 k €
—
2012
3 009
≈ 675 €
-8 343
≈ -1,87 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

19,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

15,2%

Ratio de liquidité générale

2,17

Rotation des actifs

0,55

Chiffre d'affaires / salarié

3,45 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2016-06-01—
2012-01-102012-04-27Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2005-10-122010-06-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma GREENSEASON SRL după CUI?

Cauți CUI 18022656. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GREENSEASON SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GREENSEASON SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GREENSEASON SRL, CUI 18022656, nr. Reg. Com. J12/3574/2005, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GREENSEASON SRL în 2025?

GREENSEASON SRL (CUI 18022656) a avut o marjă de profit net de 19,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).