Retour à la recherche

SENDAL SRL

ActifAssujetti à la TVA

SENDAL SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 5911 pentru producție cinematografică, video și de programe de televiziune.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18022095 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°17922CAEN 5911 n°1198

Informations générales

NomSENDAL SRL
CUI18022095
N° d'immatriculationJ35/3218/2005
AdresseAleea CASCADEI, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal5911
Date d'immatriculation07/10/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

199 k RON

vs 357 k RON

≈ 39,4 k €

Profit net (2025)

130 k RON

vs 292 k RON

≈ 25,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

130 k RON

vs 292 k RON

≈ 25,8 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
198 598
≈ 39,4 k €
129 892
≈ 25,8 k €
1
2024
357 442
≈ 71,9 k €
291 579
≈ 58,6 k €
1
2023
150 414
≈ 30,4 k €
91 537
≈ 18,5 k €
1
2022
142 648
≈ 28,9 k €
124 604
≈ 25,3 k €
1
2021
89 953
≈ 18,3 k €
55 113
≈ 11,2 k €
1
2020
126 479
≈ 26,1 k €
41 418
≈ 8,56 k €
1
2019
86 616
≈ 18,3 k €
-20 969
≈ -4,42 k €
1
2018
144 282
≈ 31 k €
39 805
≈ 8,55 k €
1
2017
125 862
≈ 27,6 k €
29 545
≈ 6,47 k €
1
2016
218 317
≈ 48,6 k €
95 241
≈ 21,2 k €
1
2015
159 226
≈ 35,8 k €
59 363
≈ 13,4 k €
1
2014
143 013
≈ 32,2 k €
47 991
≈ 10,8 k €
1
2013
165 126
≈ 37,4 k €
73 271
≈ 16,6 k €
2
2012
225 329
≈ 50,6 k €
128 657
≈ 28,9 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

65,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

3,63

Rotation des actifs

1,15

Chiffre d'affaires / salarié

199 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-10-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SENDAL SRL după CUI?

Cauți CUI 18022095. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SENDAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SENDAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SENDAL SRL, CUI 18022095, nr. Reg. Com. J35/3218/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SENDAL SRL în 2025?

SENDAL SRL (CUI 18022095) a avut o marjă de profit net de 65,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).