Retour à la recherche

FERMA DUMBRAVA SRL

ActifAssujetti à la TVA

FERMA DUMBRAVA SRL este o companie înregistrată în anul 2005 cu sediul în satul Făcăeni, județul Ialomița. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 790.047 lei și profitul net a fost de 32.556 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18021995 · Santé financière

Classement en 2025 : Ialomița n°1465CAEN 4712 n°1107

Informations générales

NomFERMA DUMBRAVA SRL
CUI18021995
N° d'immatriculationJ2005000504213
AdresseFETEŞTI, 76A, Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa
Code CAEN principal4712
Date d'immatriculation06/10/2005
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Feteşti
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BUTOI MONICAadministrator
BUTOI EMILadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

790 k RON

vs 715 k RON

≈ 157 k €

Profit net (2025)

32,6 k RON

vs 56,9 k RON

≈ 6,46 k €

Capitaluri proprii (2025)

399 k RON

vs 366 k RON

≈ 79,2 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
790 047
≈ 157 k €
32 556
≈ 6,46 k €
2
2024
715 250
≈ 144 k €
56 872
≈ 11,4 k €
2
2023
719 003
≈ 145 k €
64 364
≈ 13 k €
2
2022
753 036
≈ 153 k €
63 836
≈ 12,9 k €
3
2021
699 606
≈ 142 k €
62 140
≈ 12,6 k €
2
2020
676 846
≈ 140 k €
41 183
≈ 8,51 k €
3
2019
770 737
≈ 162 k €
69 438
≈ 14,6 k €
3
2018
645 838
≈ 139 k €
49 720
≈ 10,7 k €
3
2017
578 834
≈ 127 k €
50 338
≈ 11 k €
3
2016
524 697
≈ 117 k €
60 710
≈ 13,5 k €
3
2015
426 923
≈ 96 k €
14 252
≈ 3,21 k €
3
2014
250 379
≈ 56,3 k €
-22 898
≈ -5,15 k €
3
2013
257 323
≈ 58,2 k €
-32 381
≈ -7,33 k €
3
2012
257 607
≈ 57,8 k €
38 276
≈ 8,59 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

8,2%

Ratio de liquidité générale

2,63

Rotation des actifs

1,27

Chiffre d'affaires / salarié

395 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-05-07—
2005-10-102013-03-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.c) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma FERMA DUMBRAVA SRL după CUI?

Cauți CUI 18021995. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FERMA DUMBRAVA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FERMA DUMBRAVA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FERMA DUMBRAVA SRL, CUI 18021995, nr. Reg. Com. J2005000504213, sediu Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FERMA DUMBRAVA SRL în 2025?

FERMA DUMBRAVA SRL (CUI 18021995) a avut o marjă de profit net de 4,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).