Retour à la recherche

SEFAR SRL

ActifAssujetti à la TVA

SEFAR SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Sighişoara, Mureş. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 249.718.252 lei și un număr de 395 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18019910 · Santé financière

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Mureș n°21CAEN 1320 n°2

Informations générales

NomSEFAR SRL
CUI18019910
N° d'immatriculationJ2005001748269
AdresseStr. LALELELOR, 14-16, Municipiul Sighişoara, Mureş
Code CAEN principal1320
Date d'immatriculation06/10/2005
Administration fiscaleDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TINCA MIHAELA CRISTINAreprezentant al persoanei juridice

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

250 M RON

vs 232 M RON

≈ 49,6 M €

Profit net (2025)

206 k RON

vs 910 k RON

≈ 40,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

248 M RON

vs 248 M RON

≈ 49,2 M €

Angajați (2025)

395
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
249 718 252
≈ 49,6 M €
205 675
≈ 40,8 k €
395
2024
231 634 193
≈ 46,6 M €
910 130
≈ 183 k €
385
2023
233 284 017
≈ 47,2 M €
-1 090 519
≈ -220 k €
411
2022
257 225 371
≈ 52,2 M €
8 226 868
≈ 1,67 M €
395
2021
196 715 923
≈ 40 M €
8 697 502
≈ 1,77 M €
364
2020
161 174 387
≈ 33,3 M €
10 692 768
≈ 2,21 M €
363
2019
168 718 062
≈ 35,6 M €
20 519 520
≈ 4,32 M €
352
2018
156 290 841
≈ 33,6 M €
20 099 103
≈ 4,32 M €
345
2017
130 686 469
≈ 28,6 M €
19 082 617
≈ 4,18 M €
271
2016
97 904 498
≈ 21,8 M €
11 310 533
≈ 2,52 M €
252
2015
63 366 668
≈ 14,3 M €
-691 249
≈ -156 k €
219
2014
58 347 054
≈ 13,1 M €
1 882 349
≈ 424 k €
177
2013
45 806 753
≈ 10,4 M €
22 406
≈ 5,07 k €
153
2012
46 971 289
≈ 10,5 M €
7 338
≈ 1,65 k €
145

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,1%

Ratio de liquidité générale

0,75

Rotation des actifs

0,56

Chiffre d'affaires / salarié

632 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-10-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SEFAR SRL după CUI?

Cauți CUI 18019910. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SEFAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SEFAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SEFAR SRL, CUI 18019910, nr. Reg. Com. J2005001748269, sediu Municipiul Sighişoara, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SEFAR SRL în 2025?

SEFAR SRL (CUI 18019910) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).