Retour à la recherche

CONTA R & R SRL

Actif

CONTA R & R SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 265.505 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 18017811 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°15407CAEN 6920 n°5527

Informations générales

NomCONTA R & R SRL
CUI18017811
N° d'immatriculationJ35/3182/2005
AdressePROF. MIRCEA NEAMŢU, 41, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6920
Date d'immatriculation06/10/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
LICĂ RĂZVANadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

266 k RON

vs 259 k RON

≈ 52,7 k €

Profit net (2025)

101 k RON

vs 104 k RON

≈ 20,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

346 k RON

vs 290 k RON

≈ 68,7 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
265 505
≈ 52,7 k €
101 081
≈ 20,1 k €
1
2024
258 841
≈ 52 k €
104 262
≈ 21 k €
1
2023
204 136
≈ 41,3 k €
81 784
≈ 16,5 k €
1
2022
212 856
≈ 43,2 k €
107 531
≈ 21,8 k €
1
2021
181 822
≈ 37 k €
98 901
≈ 20,1 k €
1
2020
73 347
≈ 15,2 k €
3 493
≈ 722 €
1
2019
68 931
≈ 14,5 k €
-1 063
≈ -224 €
1
2018
94 020
≈ 20,2 k €
1 931
≈ 415 €
1
2017
120 189
≈ 26,3 k €
48 577
≈ 10,6 k €
1
2016
81 223
≈ 18,1 k €
23 403
≈ 5,21 k €
1
2015
101 545
≈ 22,8 k €
57 792
≈ 13 k €
1
2014
95 830
≈ 21,6 k €
60 882
≈ 13,7 k €
1
2013
133 664
≈ 30,2 k €
75 179
≈ 17 k €
1
2012
163 189
≈ 36,6 k €
102 903
≈ 23,1 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

38,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

29,2%

Ratio de liquidité générale

200,32

Rotation des actifs

0,76

Chiffre d'affaires / salarié

266 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTA R & R SRL după CUI?

Cauți CUI 18017811. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTA R & R SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTA R & R SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONTA R & R SRL, CUI 18017811, nr. Reg. Com. J35/3182/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTA R & R SRL în 2025?

CONTA R & R SRL (CUI 18017811) a avut o marjă de profit net de 38,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).