Retour à la recherche

ACTIV ENGINEERING SRL

ActifAssujetti à la TVA

ACTIV ENGINEERING SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.355.559 lei și un profit net de 926.953 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17977299 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°5327CAEN 7112 n°2020

Informations générales

NomACTIV ENGINEERING SRL
CUI17977299
N° d'immatriculationJ2005003026350
AdresseConsensului, 9, Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation22/09/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
OLARU VASILEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,36 M RON

vs 459 k RON

≈ 269 k €

Profit net (2025)

927 k RON

vs 120 k RON

≈ 184 k €

Capitaluri proprii (2025)

927 k RON

vs 120 k RON

≈ 184 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 355 559
≈ 269 k €
926 953
≈ 184 k €
2
2024
458 680
≈ 92,2 k €
119 625
≈ 24 k €
2
2023
946 354
≈ 191 k €
594 021
≈ 120 k €
2
2022
819 473
≈ 166 k €
454 624
≈ 92,2 k €
2
2021
484 596
≈ 98,5 k €
197 433
≈ 40,1 k €
2
2020
329 066
≈ 68 k €
79 030
≈ 16,3 k €
2
2019
581 743
≈ 123 k €
336 143
≈ 70,8 k €
2
2018
231 197
≈ 49,7 k €
45 154
≈ 9,7 k €
2
2017
337 852
≈ 74 k €
125 932
≈ 27,6 k €
2
2016
155 326
≈ 34,6 k €
12 367
≈ 2,75 k €
2
2015
516 816
≈ 116 k €
171 800
≈ 38,7 k €
1
2014
122 042
≈ 27,5 k €
56 529
≈ 12,7 k €
2
2013
158 162
≈ 35,8 k €
72 231
≈ 16,3 k €
2
2012
174 118
≈ 39,1 k €
96 265
≈ 21,6 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

68,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

3,63

Rotation des actifs

1,11

Chiffre d'affaires / salarié

678 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-09-23—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ACTIV ENGINEERING SRL după CUI?

Cauți CUI 17977299. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACTIV ENGINEERING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ACTIV ENGINEERING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ACTIV ENGINEERING SRL, CUI 17977299, nr. Reg. Com. J2005003026350, sediu Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ACTIV ENGINEERING SRL în 2025?

ACTIV ENGINEERING SRL (CUI 17977299) a avut o marjă de profit net de 68,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).