Retour à la recherche

STEP UP SRL

ActifAssujetti à la TVA

STEP UP SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 2.255.789 lei și profitul net de 870.907 lei cu 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17968304 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°5844CAEN 8559 n°317

Informations générales

NomSTEP UP SRL
CUI17968304
N° d'immatriculationJ35/2975/2005
AdresseCONSTANTIN IOTZU, 3, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8559
Date d'immatriculation19/09/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CĂRĂMIDARIU LUCIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,19 M RON

vs 2,26 M RON

≈ 236 k €

Profit net (2025)

508 k RON

vs 871 k RON

≈ 101 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,44 M RON

vs 1,45 M RON

≈ 285 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 190 199
≈ 236 k €
508 210
≈ 101 k €
1
2024
2 255 789
≈ 453 k €
870 907
≈ 175 k €
1
2023
2 126 325
≈ 430 k €
552 220
≈ 112 k €
1
2022
1 813 868
≈ 368 k €
294 996
≈ 59,8 k €
2
2021
1 156 713
≈ 235 k €
103 285
≈ 21 k €
2
2020
937 113
≈ 194 k €
218 419
≈ 45,2 k €
3
2019
1 114 091
≈ 235 k €
48 972
≈ 10,3 k €
6
2018
800 464
≈ 172 k €
2 216
≈ 476 €
6
2017
898 542
≈ 197 k €
380 792
≈ 83,4 k €
6
2016
571 066
≈ 127 k €
-27 224
≈ -6,06 k €
7
2015
549 022
≈ 124 k €
-2 317
≈ -521 €
6
2014
553 156
≈ 124 k €
42 854
≈ 9,64 k €
7
2013
249 015
≈ 56,4 k €
26 530
≈ 6 k €
5
2012
201 031
≈ 45,1 k €
-9 386
≈ -2,11 k €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

42,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

35,4%

Ratio de liquidité générale

9,21

Rotation des actifs

0,78

Chiffre d'affaires / salarié

1,19 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-09-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STEP UP SRL după CUI?

Cauți CUI 17968304. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STEP UP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STEP UP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STEP UP SRL, CUI 17968304, nr. Reg. Com. J35/2975/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STEP UP SRL în 2025?

STEP UP SRL (CUI 17968304) a avut o marjă de profit net de 42,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).