Retour à la recherche

PROSOFT SRL

ActifAssujetti à la TVA

PROSOFT SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Vâlcea. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 878.060 lei și profitul net de 240.147 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17958149 · Santé financière

Classement en 2025 : CAEN 6202 n°431

Informations générales

NomPROSOFT SRL
CUI17958149
N° d'immatriculationJ2005000888386
AdresseStr. Alexandru Ioan Cuza, 233, Vâlcea, ***localitatea negasita***
Code CAEN principal6220
Date d'immatriculation15/09/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
COSTAN GABRIELAadministrator
ŞCHIOPU MIRCEAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

878 k RON

vs 955 k RON

≈ 174 k €

Profit net (2025)

240 k RON

vs 197 k RON

≈ 47,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

608 k RON

vs 672 k RON

≈ 121 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
878 060
≈ 174 k €
240 147
≈ 47,7 k €
3
2024
955 124
≈ 192 k €
196 608
≈ 39,5 k €
3
2023
703 827
≈ 142 k €
237 184
≈ 47,9 k €
3
2022
394 705
≈ 80 k €
16 808
≈ 3,41 k €
3
2021
460 945
≈ 93,7 k €
105 977
≈ 21,5 k €
3
2020
505 713
≈ 105 k €
177 291
≈ 36,7 k €
3
2019
605 443
≈ 128 k €
104 232
≈ 22 k €
3
2018
308 090
≈ 66,2 k €
16 426
≈ 3,53 k €
3
2017
277 828
≈ 60,8 k €
5 543
≈ 1,21 k €
3
2016
392 520
≈ 87,4 k €
28 554
≈ 6,36 k €
3
2015
262 494
≈ 59,1 k €
24 552
≈ 5,52 k €
3
2014
249 093
≈ 56 k €
23 688
≈ 5,33 k €
5
2013
219 060
≈ 49,6 k €
23 444
≈ 5,31 k €
5
2012
265 128
≈ 59,5 k €
10 302
≈ 2,31 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

27,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

39,5%

Ratio de liquidité générale

2,82

Rotation des actifs

0,99

Chiffre d'affaires / salarié

293 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-09-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PROSOFT SRL după CUI?

Cauți CUI 17958149. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROSOFT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PROSOFT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PROSOFT SRL, CUI 17958149, nr. Reg. Com. J2005000888386, sediu Vâlcea, ***localitatea negasita***.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PROSOFT SRL în 2025?

PROSOFT SRL (CUI 17958149) a avut o marjă de profit net de 27,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).